Noční běhání na záchod. Nemáte taky podobný problém?

pelmisek
26. lis 2008

Ahojky holky. Chci se zeptat jestli nemáte taky podobný problém? Když jsem byla těhu tak jsem běhala furt čůrat a hlavně v noci, pak jsem zase kojila, takže to bylo podobné. Teď už ale nekojím a stále musím i několikrát za noc jít čůrat. Musím říct, že je to dosti únavné, protože se prostě nevyspím. Už nekojím fakt dlouho, takže mi přijde divný, že furt běhám i když se fakt snažím večer moc nepít. Myslíte, že by mi při císaři mohli nějak "pošmodrchat" močák nebo je to prostě po dítěti normální? Už mě i napadlo jestli to nemůže být nitroděložním tělískem, ale to je asi blbost co?🙂))

petik77
26. lis 2008

ahoj tak ja mám za sebou taky dva císaře toho druheho před třemi roky a na zachod musím jít v noci taky ,ale jdu jen jednou a to jdu spat v 11 a před tím jdu na zachod a vydržím tak do 4 rana to chodím pravidelně a taky se snažím večer nepít .Taky jsem v těhotenství chodila dost často i co dvě hodiny .Asi ten močovy měchyř mame oslabeny a nebo ja nevím a nebo je to tím že před císařem tě cevkují, už jsem taky na to myslela .a ještě mam od porodu problem ze zaněty močového měchyře měla jsem už za ty 3 roky asi 4 krat na to antibiotika a nejhorčí je to ted v zimě musím se opravdu dost oblekat jinak to mám hned zpatky .Už jsem si říkala že se poptam na nějaké homeopatika.

maja22
26. lis 2008

Moja mamina už niekoľko rokov má ten istý problém - cez deň chodí na wc minimálne, ale ako si ľahne spať, tak po dvoch hodinách spánku chodí skoro každú hodinu... Aj 6x za noc... Takže tiež má toho dosť, pred rokmi jej aj urobili nejaké vyšetrenie na obličky, vraj to má dobré a odvtedy nič... Čudujem sa, že ako to môže vydržať, tiež mám pocit, že by som sa nevyspala, ale čo má robiť... Keď musí, tak musí... 🙄

womenne
26. lis 2008

Ahoj ja mam tiež ten problem v tehotenstve som chodila každu chvilku,ku koncu už ani nhovorim kolko krat som bola bo mi maly strašne tlačili na mm.Myslela som že to prejde ale nie stale chodim tak 2-3x za noc na wc.
Minule som bola 8x za noc ale to som prechladla takže kvoli tomu.
Tiež odporučam večer nepit,ja to nedodržiavam bo cez den sa zabudam napit a večer na mna pride taky smed 😅 🤐 ale už sa musim kontrolvat lebo tiež ma to nebavi stale vstavat v noci 😖

trixi
26. lis 2008

ahojte, ja tiez chodim v noci na zachod curat. Ale neuvazovala som o tom ako o probleme. Chodila som v noci na zachod aj pred tehotenstvom. Asi je to u mna aj tym, ze vela pijem vody. Ja sa po curani este napijem vody (pri posteli mam vzdy flasu s vodou), aby som nebola dehydrovana 😀 .

kili
26. lis 2008

Tak čo viem, nečúranie v noci spôsobuje určitý hormód (neviem presne názov), ten spôsobuje, že sa moč netvorí, z toho mi príde, že by to nemalo súvisieť s veľkosoťou močáku ale skôr z tým hormónom. Ale to fakt len môj laický pohľad, skúste sa na to spýtať doktora.

womenne
26. lis 2008

minule som pozerala nejaky dokument a tam spominali že ak ideš viac ako 1x za noc na wc je to problem a mal by sa riešit s urologom.Ja som tam mala ist po porode ale nejak nemam čas už budu tomu 3roky a ešte som tam nebola ☹ 😖

kili
26. lis 2008

trixi, no aby si nepila až moc, prílišné pitie zas zaťažuje obličky

hanulaka
22. bře 2013

Může to dělat i stres (tzv.hyperaktiví močový měchýř)- jsou na to léky, zajdi za obvoďačkou a svěř se jí. Já na to brala Spasmed a dobrý, teď už se i vyspím. Držím palečky