Noční nevolnosti ve 30. týdnu

nikaak
1. črc 2018

Maminky, chtěla bych se zeptat, zda s tím nemáte některá zkušenost.. Jsem 30tt. Trpím na nízký tlak, tak to zatím svadim na to. V noci se mi třeba dvakrát do týdne udělá z ničeho nic zle, klidně mě to i vzbudí. Začne se mě motat hlava, končetiny mám slabé, mám zimnici a jen čekám jestli omdlim. Ráno pak úplně v pohodě. :/

xkalisto
1. črc 2018

Neprobudiš se náhodou na zádech? Mě doktor říkal že by se něco takového mohlo stát protože děloha stisne dutinu žilu a budu mít malý průtok krve.

Ale zatím se mi naštěstí nestalo.

nikaak
autor
1. črc 2018

@xkalisto nene právě že na boku.. 🤦🏻

lajla
1. črc 2018

ano stavalo.i jeste po porodu

nikaak
autor
1. črc 2018

@lajla a nevíte z čeho to bylo?

lajla
1. črc 2018

@nikaak v tehu jsem to pricitala mimcu..proste vic tlaci na najaky organ ci nerv...po porodu se mi to stavalo sem tam vyjimecne v lehci forme..nasadim.dologran ci magneb6 a je videt zmena k lepsimu..vic je to v obdobi vycerpani

nikaak
autor
1. črc 2018

@lajla taky mě napadlo pozorovat, zda to není v době nějaké zátěže. Koupila jsem si nějaké vitamíny, tak uvidíme

nikaak
autor
1. črc 2018

....

fandysek_1
1. črc 2018

@nikaak zkus ten hořčík, ale spíš si myslím, že je to tím jak malé utlacuje orgány. Mě malý tlačil hlavičkou pod zebry a taky to bylo občas nepříjemné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru