Od kdy jste používaly při kojení nekojící podprsenku?

cattinka
8. zář 2011

Milé maminky,
ráda bych znala Váš názor. Mám 10 měsíčního syna a teď už kojíme jen dvakrát max. třikrát za den (ráno, večer a občas v noci). Ze začátku jsem nosila poctivě kojící podprsenku a v ní občas i absorpční vložky nebo bavlněný kapesník. Teď už je nemám nalitá jak předtím (ani mlíčko už samovolně neteče), tak mě napadlo, co zkusit normální podprsenku. No co si budeme povídat, ty kojící podprsenky jsou většinou opravdu nehezké bavlněné cosi. Budu ráda za každý názor. Moc děkuji. 🙂

nasticka
8. zář 2011

Já jsem u prvního začala nosit normální podprsenku, když jsem přestala kojit "venku". Dokud bylo třeba nakojit i třeba na procházce, tak jsem ji nosila. Druhému je teď 9 měsíců a také už přes den pije minimálně, ale zas to mám stejně. Chodím s ním do práce, takže se stává, že tam potřebuje "svačinku", takže ještě to "bavlněné cosi" nosím. Ale už se upřímně těším, až nebudu muset 😀 Jinak ono se dá kojit i s normální podprsenkou, ale na úkor její životnosti.. 😝

jmisa
8. zář 2011

Já teda měla moc pěknou kojící od Anitty a nosím ji dodnes, ikdyž nekojím, je tááák pohodlná.
Ale nekojící jsem začla nosit v době, kdy mi to zase začalo být příjemné, což bylo, když se kojení díky příkrmům minimalizovalo na kojení ráno a večer, příp. v noci.

Spíš záleží na tom, jak je Ti to příjemné.

luciebx
8. zář 2011

cauko.. ono je to vcelku na tobe jak se citis v normalni podprsence a jak ti to jde ji jen tak stahnout a dat nakojit.. takze kdyz v tom nemas problem normalni podprdu muzes nosit furt.. vim ze me kamaradky ktere kojili tak ani koji podprdu nemeli a nosili celou dobu normalni..

marinka
8. zář 2011

Hlavně je důležité, aby podprsenka neměla kostice, která tlačí na mléčné žlázy a může ti způsobit nepříjemný zánět i teď, když už nemáš prsa nalitá..

selu
8. zář 2011

ja u druhe holky nosila vylozene kojici podprdu jen asi jen prvni mesic, pak vyhraly na cele care bezesve sportovni podprdy 😉

ja.na81
8. zář 2011

Kojici podprdu jsem prestala nosit, kdyz jsem objevila bavlnene bez kostic od Tchiba 🙂 Nosim je porad (mam cernou a bilou a vypadaji fakt normalne), nosila jsem je i s kojo vlozkami (ty jsem teda potrebovala urcite do 10ti mesicu maleho. Kojim porad, tak na nejake pekne vyztuzene pradlo s kosticemi si asi jeste pockam, ale ty Tchibo podprsenky jsou fakt dobre.

dana3262
8. zář 2011

Ja treba kojici nenosila vubec. Nosila jsem sportovni a i normalni s kosticema s odepinacima raminkama, ale me se prsa nikdy nejak zvlast nenalevala. Malej to vzdycky hned vycuc 😀 kojila jsem hrozne casto 🙂 i za chuze 😀

llllucka
8. zář 2011

U prvního jsem nosila po celou dobu kojení takovou tu klasickou.U druhého jsem si koupila pěknou od triumfu a nemám problém.Neznalec by nepoznal,že je kojící😉

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
lussy666
8. zář 2011

ja som nosila kojacu podprsenku len v porodnici a potom par dni doma...kojim este stale. inak moj nazor je asi taky, ze bez tejto veci sa da celkom kludne zaobist, nahradi ju dobre aj normalna bezsvova pohodlna sportova podprsenka..🙂

coxa
8. zář 2011

U prvního syna jsem měla jednu jedinou kojící podprsenku na noc, jinak jsem používala klasické lehce vyztužené podprsenky s odepínacíma ramínkama a košíček vždycky odklopila. U druhého už jsem bohužel na svoji novou velikost nesehnala podprsenku s odepínacíma ramínkama. 😠 😀

kaleilah
8. zář 2011

Myslím, že když už nemáš strach z mléčný nehody tak klíďo přejdi na podprsenku, co jsi zvyklá. Já jsem nosila pak klasický, lehce vyztužený, jde dobře ohnout košíček a neřešila jsem to. Když jsem potřebovala kojit venku, tak jsem si vzala vhodný triko- s velkým výstřihem a kopjo mi nedělalo problém. A když jsem měla podprsenku s vyšším košíčkem tak se tam vešly v pohodě i vložky

ee.liska
9. zář 2011

kojící podprsenku jsem nenosila nikdy, nosím vyztužené podprsenky s odepínacími ramínky, a ty jsem nosila při kojení už od porodnice. Kojila jsem 11,5 měsíce. A to mám velikost 75 E 😎 Po porodu jsem si v Triumphu koupila tři podprsenky co mi vyhovovaly a nosím je dodnes, kvalitní prádlo téměř každodení praní sneslo. A při druhém mimču to budu dělat stejně 😉

jennyska
31. říj 2013

@ee.liska @kaleilah @coxa @ lussy666 @lucmart @ja.na81 @marinka @luciebx @nasticka @jmisa @selu @cattinka

Ahoj maminky 🙂
Mohla bych Vás touto cestou poprosit o vložení Vašich cenných zkušeností s kojící podprsenkou do naší koníkovské Wiki knihovničky?

Tu si tady se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme na témata ohledně všeho mateřského a i vy se do ní takto můžete zapojit. Nezabere to vůbec dlouhou dobu a pomůže spoustě dalších maminek, které se chystají pořídit si tuto podprsenku a hledají radu, tipy, či zkušenosti.

Stačí zde: https://www.modrykonik.cz/kojici-podprsenka/ vložit zkušenost a maminky ji tak najdou spolu s obecnými informace o Kojících podprsenkách na jednom místě. 🙂 Je to přehlednější a rychlejší než fórum, proto prosím, zapojte se a pomožte.

Mějte krásný den 🙂
Janča