Opakované zahlenění po covidu. Máte někdo podobnou zkušenost?

21. kvě 2022

Asi jako spousta z vás, i naše celá rodina s dětmi si prošla covidem. Prokazatelně letos v lednu.
Já jsem očkovaná dvěma dávkami a covid jsem dostala na konci třetího měsíce po druhé dávce.

Nikdo z nás neměl žádný vážný průběh, řekla bych, že jsme spadali pod ten mírný průběh. U mě bolest v krku, rýma, stipani v nose, bolest hlavy, únava, ztráta čichu na pár dní...

Až pote, co jsme byli venku z karantény, tak mě začalo víc bolet na prsou a byla jsem šíleně zahleněna. Sotva jsem udychala běžný provoz. Tehdy doktorka říkala, ještě je to v akutní fázi, když se to nezlepší, mám přijít. A ono se to zlepšilo, tak jsem tam nešla....

ALE... Zároveň vnímám, že se mírné zahlenění vrací pořád zpět. Vždycky pár dní tlak na průduškách, vykašlávání hlenu a zase dobrý.. teď jsem dokonce měla zánět hrtanu, takže jsem to řešila s Dr. A ta jen, že je to po covidu normální a až se uzdravil, že mi dá zadanou na plicní... No všichni víme, jaké jsou čeládky. Myslím, že dřív jak za půl roku se tam nedostanu...

Máte někdo podobné zkušenosti? Aktuálně vnímám, že podobné je na tom i dcera. Jednou za čas vykasle pár hlenu a hotovo... Ale jinak je zdravá a žádné potíže...