Opakované záněty močových cest a měchýře, máte zkušenost?

neominka
9. říj 2013

Ahoj,
mate zkusenosti s opakovanyma zanetama mocoveho mechyre???(caste opakovani)??? Co VÁM pomohlo když na UROLOGII nepomuzou ☹
Rok v kuse me tahl mocovy mechyr,pichalo me v nem. Povymoceni me palilo okolo mocove trubice Rok v kusem bez prestani. Ale v moci me nikdy nic nenasli. Cystoskopie dopadla dobre i Urodynamika.
Ted me u obvodni lekarky nasli leukocyty a bilkoviny v moci. mam ATB Nitrofuration (ten jsem do sebe ladovala celej rok2012) doufam, ze pomuze tentokrat...
V TEHOTENSTVI JSEM MELA, ALE KLID. ZADNE POTIZE S MOCENIM (rodila jsem pred 5 tydny v 16tt Downuv syndrom)

Poradte co VÁM zabralo, protoze se bojim abych netrpela jako v roce 2012 kdy me obycejna horecka vyvolala tohle svinstvo, ktereho se nemuzu zbavit.-((((

babanci
18. čer 2016

Bylina zlatobýl neboli celík zlatobýl Stoprocentně pomůže.

kettkav
18. čer 2016

Já se s tím natrapila a nikdy žádné bylinky a babske rady nepomohly. Až když jsem se dostala do ordinace doktora Pauka st. na Kladně,ten mi pomohl. Předtím jsem měla různé doktory a pořád se to vracelo.

jancasz
18. čer 2016

@pomoct Blokurima je vlastně čistá D-manosa. Jsou to sáčky s práškem, který se rozpouští ve vodě. Prodává se v lékárně a cena je mezi 300-400 Kč. Ale jak říkám, me jako jediná (spolu s max brusinkama od swiss) pomohla. Vždycky kdyz cítím, ze jsem prochladla, nebo ze me začíná mocak pálit, dam si na noc sáček a ráno jsem v pohodě. Při větších potížích je potřeba brát ji treba tyden, ale úleva je hned od zacatku a hlavne to neni taková chemikálie jako atb...

jhoki
18. čer 2016

Řekla bych, že by se mělo zjistit, co v té moči je, jaká bakterie a podle toho se vybírají ATB nebo jiná léčba..mě pomohla jedině autovakcína.

pomoct
18. čer 2016

@jancasz takže když zajdu do lékárny a řeknu jim ze bych chtěla. D-manosa tak mi dají ty sáčky v rozmezí 300-400kc ? Rozpustí se jen ve vodě a jsou na noc?

serrena
18. čer 2016

Taky jsem si se zánětem vystála. Pak jsem zjistila, že se mi objevil zároveň s kvasinkovou infekcí. Ta se ale nijak neprojevovala a přišlo se na to náhodou při běžné gynekologické prohlídce. Takže jestli jsou příznaky zánětu a moč čistá, může to být i tímto.

jhoki
18. čer 2016

@pomoct Blokurima je super a pomáhá, ovšem pokud je v moči bakterie e.coli.

pomoct
18. čer 2016

@jhoki blokurima mi nesla na netu vůbec najit

pomoct
18. čer 2016

@jhoki jo pardon to je ta D-Manosa co mi psala paní jen bych potrebovala vidět jak to vypadá (krabicka)

jhoki
18. čer 2016

@pomoct Blokurima je D-manosa, respektive blokurima obsahuje D-manosu.
http://www.prvni-lekarna.cz/zbozi/2932342/bloku...

pomoct
18. čer 2016

@jhoki aha dobře tak děkuji moc. Zkusim zakoupit a budu se modlit abych se toho zbavila a už se to neopakovalo/nevratilo

pomoct
18. čer 2016

@jhoki trohu jsem jen nepochopila to dávkování :D

mialagia
19. čer 2016

@neominka ahoj já jsem to kdysi dávno měla a byly to chlamydie (úplně bezpříznakové), který ti ale v moči normálně nenajdou..takže zajít na gyndu a chtít stěr na chlamydie (z vagíny), pak byste se přeléčili i s chlapem atb a je to..nechci ti kazit naděje, ale pokud to máš tak dlouho a tak rozjetý, tak ti těžko zaberou jen brusinky nebo manosa apod., pokud tam je bakterie, tak jedině atb.i s partnerem..hodně štěstí vím že to je svinstvo✊

neominka
autor
19. čer 2016

@mialagia dekuju za prispevek, ale ja uz tohle mam davno vse poleceny 🙂
Dekuju

jelenahora
29. čer 2016
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Ahoj, když jsem měla oslabenou imunitu, tak jsem trpěla na všechno možný a jedna věc, která mě trápila poměrně často byly záněty močových cest. Já jsem obecně strašně moc spokojená s wobenzymem, který mě už vysekal z leda z čehos. Hodně pít, brusinky, černý bez jako skvělá prevence. Ale bohužel tady u těch problémů někdy člověku trvá dlouho, než najde příčinu.

pomoct
3. črc 2016

Dobrý den tak jsem zkusila cele baleni te D-manozy a vůbec mi to asi nepomohlo. Už jsem to dobrala a když jdu na WC tak mě to šílene pali. Už nevim co jiného mam dělat. Když ani anibiotika a nějaký jaky koliv čipky vůbec nezabírají :(

pomoct
3. črc 2016

Asi se už toho nezbavím :(

jhoki
3. črc 2016

@pomoct U jakého doktora jsi s tím byla? Se musí zjistit, co za bakterie ty problémy způsobuje..dělá se kultivace moče, posílá se to na vyšetření do bakteriologické laboratoře. Můžu ti poradit ještě na akutní problém sedavé koupele s hypermanganem, koupíš to v lékárně a rozpustíš pár zrníček ve vaně, aby voda byla růžová. Působí to jako dezinfekce.

kaja2016
3. črc 2016

Tak ja se pridam. Mam zanet ted tak jednou do mesice. Ustalo to v tehotenstvi a to je me jasne, ze bylo absenci sexu. Nepomaha me nic. Odskouseno vsechno. Bakterie v moci nikdy nemam. Jedine co zabirat je sedet na wc a pit a pit. Za dva dny je to pryc s atb i bez. Uvazuju o tom rozsireni trubice. Mate a tim nekdo zkusenost jako dospely?

jelenahora
13. črc 2016
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

@kaja2016 A zkoušela jste i ten wobenzym a hypermanganové sedavé koupele? Kamarádka byla na rozšíření trubice a zákrok podstoupila pod celkovou narkózou. V nemocnici byla celkem tři dny a nemá již žádné potíže. Já osobní zkušenost nemám. Diskutovala jste to s urologem?

vladimir21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jelenahora
30. lis 2016
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Nesouhlasím s tím, že wobenzym příznaky zánětů pouze potlačuje. Ale je nutné se jím léčit dlouho. V první fázi, když je zánět velký, tak se často bere s antibiotiky, aby jejich účinek posílil a zároveň posílil i imunitu nemocného. Nehledě na to, že wobenzym působí protizánětlivě. Souhlasím souhlasím s vámi, že dbát na správnou výživu je základem zdravého těla.

dada76
30. lis 2016

Ahoj. Taky na záněty močáku bohužel trpím. :( Jelikož k lékům a antib obzvlášt mám negativní vztah, snažím se, když mě to přepadne léčit přírodní cestou. Velmi pomáhá přírodní antibiotikum Lichořeřešnice kapky 3x denně, 120Kč, hodně jíst brusinky, zabalit se a držet maximálně v teple a kapsle z kanadské borůvky. Ty jsou sice dražší - 250Kč, ale hned druhý den mě ustala ta šílená bolest a do tří dnů jsem byla fit.
Tak třeba se tato info bude některé z vás hodit.
A pozor! Pokud čekáte miminko, nesmíte urolog.čaj.

irin67
1. pro 2016

To má sestřenice, furt se jí vrací.. Atb nezabírají, má akorát nějaký kapky a brusinky, jinak nezmůže nic. 😒

jhoki
1. pro 2016

Taky jsem vyzkoušela asi všechno, jediné co mi pomohlo byly autovakcíny.

herbinaaa
9. srp 2020

pomůžou brusinky, jen je musíš brát pravidelně. Nebo ještě zkus uroperfect manoza. Ten je na mořové cesty taky hodně dobrý (taky ho občas beru)

properjoey
9. srp 2020

Já na to trpím taky a už jsem byla zoufalá.nakonec jsem asi půl roku v kuse brala blokurimu a lichorerisnici, teď už jen po sexu a mám klid.tuk tuk.brudinky mi vůbec nefungovaly

sabca21
29. dub 2021

u těch brusinek je důležitá ta d-manoza, ale jak tady už psala herbinaaa tak je důležitý to brát dlouhodobě a poctivě

hadektana
30. srp 2021

A něco co pomůže v momentě když už mi to začíná? Aby se mi to nerozběhlo úplně a neskončila zase na antb?

zuzinazuza22
31. srp 2021
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Tak něco takovýho bych taky potřebovala...