Opakovaný zánět močových cest. Máte zkušenosti?

katanovobran
13. zář 2021

Ahoj holky,chci se zeptat od jakziva trpím na záněty močových cest dřív sem je měla jednou za čtvrt roku ale teď mi přijde ze ten pocit na malou a takové to pálení přichází každou chvíli zvlášť po sexu a to se vždy důkladně osprchuji.Mate s tím někdo zkušenost s těmito častými záněty ?

dianemash
13. zář 2021

@katanovobran ahoj, já na ně taky trpím dost, naštěstí už to umím podchytit a nemusím brát antibiotika. Moje doktorka mi doporučila jakmile cítím pálení vysadit z jídelníčku kafe, colu a energy drinky a pít co nejvíc čisté vody, aby ses "prolila". Samozřejmost je teplo na spodní záda a nohy a
taky není na škodu mít doma algifenove kapky, zabírají při nějakých větších bolestech 😏
A co se týče sexu, pomohlo mi jít po každém na malou, i když se mi zrovna nechtělo

gbp
13. zář 2021

@katanovobran po sexu do 15 min. jit curat. idealne se pred tim vzdy napiju, at je tam aspon neco. musi se vyplachnout bakterie, ktere se vmasiruji dovnitr mocive trubice, na to sprcha nestaci. me pomohl caj z vresu a kapky z lichorerisnice - dlouhodobe k posileni a jako prevence. blokurima kdyz to zacina a ockovani v tabletach urivac 👍

katanovobran
autor
13. zář 2021

@gbp děkuji moc 😊

katanovobran
autor
13. zář 2021

@dianemash děkuji za zkušenost 😊

anavie
29. lis 2023

@katanovobran ajoj pomohlo ti niečo? Tiež mám zápaly po sexe