Opakující se bolesti v okolí pupku, máte zkušenost?

meggie.sk
25. bře 2013

Idem si k Vám po radu, hľadala som už aj niečo na nete ale predsa.
Už dlhšie mám bolsti v okolí pupku. Začalo to pred rokom a pol ale to bolo tak vyššie, skôr pod rebrami vpravo, semtam aj nižšie. To som sa myslela, že slepák, alebo pri ovulácii, ale ono to bývalo aj keď som mala MS. Bola som aj u gastrológa a ženskej ale nič nezistili. Pred necelým pol rokom som bola zase a to mi zistili akurát alergiu na mliečnu bielkovinu, tak sa tomu vyhýbym.
Mala som obdobie ke´d to už nebolo, ešte som si vravela, že super, prešlo to. Ani nie týždeň na to to zase. Už to je nejaký ten mesiac. Ale tentoraz nižšie, Tak do 5cm nad pupok a berie sa do pravbej strany. Niekedy vľavo pod rebrami :( Bolesť je taká tupá, nič výrazné. Ale minulý týždeň to bolo dosť silné. Večer som sa podopierala o linku, čo ma to bolelo ke´d som sa chcela vyrovnať. To bolo také ako keby ma rezali. Tiež nad pupkom vpravo, trošku vyššie. Po chvíli to prešlo, ale predchádzal tomu rozhovor s WC misou. Nemáte s tým skúsenosti?

speedygon
25. bře 2013

je divné, že Ti nic nenašli...napadla mě ještě kýla...tu zjišťovali?

slimacikmia
19. zář 2018

@meggie.sk nemôže to byť žlčník? Pre istotu teda by som zašla za obvodnou, nech ti vezme krv na pečeňové testy a vypíše usg, nech sa pozrú na ten žlčník a pečeň. Máš aj nejaké iné problémy /zmeny okrem bolesti?

slimacikmia
19. zář 2018

@meggie.sk inak slepák tiež začína bolesťou v epigastriu, takže kľudne môže byť aj to... Tiež by bolo dobré pozrieť na usg.