Opakující se noční kopřivka. Co uleví?

jitulka87
29. lis 2019

Ahoj. Nemá někdo stejnou nebo podobnou zkušenost...2-3x do roka se mi stává, že mi v noci vyskočí po těle kopřivka, rudé svědivé fleky, které i dost pálí. Ale nejhorší jsou ruce a nohy (nárty a chodidla), ty pálí a jsou strašně bolestivé. Ale vizuálně bez fleků či zarudnutí. Nic nového jsem nejedla, prací prášek nezměnila...prostě nevím, čím by to mohlo být. Poradí někdo co uleví?

lucie1979b
29. lis 2019

nemate perinu z peria, kde sa drzia roztoce? skuste vymenit perinu, popripade juporiadne vyprasit. to iste s matracom, aky mate... inak ma nic nenapada. ale ja mam alergiu na roztoce a viem ze ked po dvoch tyzdnom neymenim postelne, mam tiez problemy, nie sice koprivka... v kazdomp ripade to moze byt spojene

martt
29. lis 2019

@jitulka87 Nemohlo by to být vodou, kterou se mejete? Mohla by zrovna tu dobou být více nachlorovaná než obvykle. Každopádně by vám mohlo pomoct něco na alergii. Fenistil kapky apod...

jitulka87
autor
29. lis 2019

Je pravda, ze mam perinu s perim...ale odjakziva. A voda...no nevim, mozne je vse. Trochu tomu pripocitavam i psychickou "nepohodu"...

julca9
10. pro 2019
Uživatel julca9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julca9.

Mně připadá, že by to mohlo být způsobeno oslabenou imunitou, obzvlášť když se to takhle opakuje. Takže bych zkusila zvýšit příjem vitamínů (zejména C a D), doma používáme CBDex tinktury ve kterých jsou jak vitamíny tak CBD a zatím dobrý...)