Používáme cookies. Více informací zde. OK

Opar. Co bych si měla koupit, aby to malá nechytla?

beruska1979
16. čer 2008

ahoj holky,

Pres noc se mi vyrazil opar. Vim, jak je pro miminka nebezpecny a tak se bojim, aby to Tici ode mne nechytla. Samozrejme ji nepusinkuju ☹ , ale dal nevim, co bych mela podniknout... Koupila jsem si v lekarne takove "nalepky" na opar, sice to asi nevyleci, ale aspon neni primy kontakt

kulich
16. čer 2008

hlavně si myj ruce a bude to v pohodě 😉

mikca
16. čer 2008

já měla rozzsáhlej opar druhej den po porodu malá ho nedostala jasně že jsme nepusinkovaly a ještě jsem musela kojit v roušce..ale to byla fakt "čerstvounká" tak si myslím že když si na opar nebudeš sahat tak to bude OK...

erko
16. čer 2008

já taky měla opar, asi před 3 týdny, takže malému bylo 14 dní. Na netu jsem si o tom diost přečetla a akorát mě to vyděsilo a já brečela. Ani jsem roušku nepoužívala a snažila se omezit kontakt na kojení + přebalování. Malej byl v tu dobu hodnej, tak to šlo. Hodně štěstí!!!!

nissanek
16. čer 2008
beruska1979
autor
16. čer 2008

holky,

diky za rady, to s tim ekzemem jsem nevedela, ze je to pro miminko nebezpecnejsi. Tici ma zrovna nejaky ekzem na zadickach, ale ne otevreny, "pouze" cervenejsi flicky.

jennyska
8. led 2014

Ahoj @beruska1979 @erko @mikca @kulich a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se se svými zkušenosti s Opary podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: https://www.modrykonik.cz/opar/ ? 🙂

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním úplně stejně, jako např. tady ve fóru @beruska1979 . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...
Co Vám na opar zabíralo? Jak dlouho jste ho léčily? Co Vám naopak nepomohlo vůbec? Máte nějaké babské rady? atp.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

raduuskaa
11. srp 2014

Zkus Cannadent sérum, já jsem ho začala používat na doporučení kamarádky a nemůžu si ho vynachválit. Hodně trpím na opary a tohle je pro mě jednička na trhu. Je to konopná kosmetika, navíc obsahuje Teatree olejíček, který opar krásně vysuší a pak už se jen zhojí

sarkad2856
12. srp 2014

@raduuskaa A seženu ho v lékárně nebo přírodní lékárně?Taky právě dost trpím na opary

raduuskaa
22. srp 2014

Kdekoliv v lékárně 🙂

lnk
22. srp 2014

já si kupuju jedině ty nálepky compeed. to je jediná ochrana, jak to nedostane. mastičky už nepoužívám. je opravdu potřeba, aby to bylo přelepené a nešířilo se to...

Sem začni psát odpověď...

Odešli