Opar

ivis04
28. kvě 2016

Zdravim maminky.
Malicke je 17 dni, vcera jsem ji muchlovala pusinkovala a vecer mi vyskocil opar. Samozrejme ji ted nepusinkuju nesaham na rucicky, rano jsem koupila herpesin, myju si neustale ruce. Ale.. mam o ni proste strach :(

helcenka
28. kvě 2016

@ivis04 - strach mít nemusíš. Když byly děti miminka a já měla opar, koupila jsem si náplasti na opary v lékárně, přes den jsem opar přelepila a neměla jsem strach, že ho miminko chytí. Večer jsem náplast odlepila a na noc namazala mastičkou na opary a nechala volně dýchat. Ty náplasti jsou potažené léčivou látkou, která opar taky hojí.

vendicka
29. kvě 2016

Ahoj, tvůj strach úplně chápu - včera se mi do kočárku nahrnula teta, hned malého vyndala a pusinkovala a když ho položila zpět, všimla jsem si, že má opar. Na zabití, fakt... 😠 Jen se modlím, aby už to neměla infekční...

andreaandrejka
29. kvě 2016

@ivis04 Určitě zkus ty náplasti, na krytí jsou fakt super. Jinak je dobrý i Hemagel 🙂

ivis04
autor
29. kvě 2016

@vendicka Ty jo, no to by me kleplo, nemaj rozum :( Ja ji pusinkovala v patek, to jeste nebylo po oparu ani vidu, ale vecer mi otekl ret a bylo to a to na ne fakt netrpim :( Malou furt sleduju, zatim je to dobry, tuk tuk tuk. Mrzi me ze ji nemuzu ani pomuchlovat zlaticko moje..

ivis04
autor
29. kvě 2016

@andreaandrejka Hemagel patlam hned od vcera od rana, pomaha dost. Uz aby to zmizelo uplne :(