Operace očí, máte zkušenost?

karolinanezvalova
28. únor 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá nějakou zkušenost s operací očí. V rodině s očima máme docela velké problémy. ☹ A teď jsou různé technologie, tak by mě zajímalo jestli to opravdu vyléčí a jestli jsou poté nějaké problémy. A nemohli byste mi doporučit nějakou oční kliniku? Děkuji

sonik05
28. únor 2014

Operaci mám už 6 let za sebou a určitě bych do ní šla znovu! Byla jsem konkrétně v Refrakčním centru, Politických vězňů, Praha 1. Pan primář Novák je dost vyhlášený a velmi příjemný. Celý personál byl velmi milý.
A co se týká operace, tak mi přišlo jako zázrak, když jsem druhý den vstala a viděla (dělali mi obě oči najednou). Nějakou dobu se kapou antibiotické kapky a oči jsou citlivější na světlo, tak jsem nosila téměř všude sluneční brýle. Měla jsem dojem, že mi oči více slzely třeba ve větru, ale později se to spravilo.

elllenka
28. únor 2014

Mohu doporučit kliniku Gemini ze Zlína, mají pobočku i v Brně a jsou skvělí. http://www.gemini.cz/.
Klidně se k nim můžeš objednat na konzultaci a jim nejde o to aby co nejvíc vydělali a pěkně vysvětlí problém a navrhnou případnou léčbu nebo vůbec nedoporučí operaci- záleží na konkrétní vadě.
Já si nechala operovat obě oči najednou a hned po operaci jsem odcházela se slunečními brýlemi a viděla jsem,, sice rozmazaně a doma jsem hned usnula a pak asi 14 dní jsem nesměla do prašného prostředí a vadilo mi ostré světlo. Dokonce i venku jsem byla citlivá na sluníčko. Ale nemůžu si to vynachválit, mám po operaci asi 6let a stále vydím dobře a nepotřebuji brýle a to říkají, že se oči časem zhorší, že je to vývoj. Jak by se oči kazili i s brýlemi tak se stářím oči prostě kazí, ale toto ti vysvětlí na klinice.

Každopádně pozor na kliniky a lékaře, dobře vybírej. Moje sestra šla jinam a do teď má problémy, kterých se již nezbaví :( Neměli jí vůbec operovat :( Takže dej na svůj dojem a svěř se tomu, komu budeš důvěřovat a klidně navštiv více klinik na konzultaci.

blueivy1
11. kvě 2014

Už sem ptala i vedle, ale nevíte náhodou jak to funguje s tímto? Našla jsem na polském gruponu slevový poukaz na operaci očí, ůdajně se dá uplatnit na klinice Lexum. Tady je odkaz http://www.groupon.pl/deals/poznan/europejskie-... , pokud to dobře počítám tak je to fakt mnohem levněšjí a podle referencí, co jsem měla možnost si zde přečíst se jedná opravdu o kvalitní kliniku. Díky za info a omlouvám se za spam, ale hledám někoho kdo poradí!

jetynka
28. srp 2014

@blueivy1 Ahojky už jsi byla na operaci?Já jsem po Lasek operaci v Agel oční klinika 2měsíce a nemůžu si vynachválit jak vidím 😀, pokud ještě váháš, tak jdi do toho 🙂

karolinanezvalova
autor
20. čer 2015

Ahoj, hrozně děkuji za vaše rady a zkušenosti. Nakonec jsem na tu operaci šla a vybrala si kliniku Ziris a jsem moc ráda, že jsem to podstoupila, i když jsem z toho měla ze začátku velký strach, tak nakonec to šlo hladce. Naštěstí mě nějaké velké komplikace nezastihly, takže všechno bylo v pořádku. Pokud někdo uvažuje o operaci očí, tak určitě doporučuji 🙂

akankeo
20. čer 2015

Byla jste nektera na operaci i s astigmatismem, a pokud ano, kde, za kolik a Vase zkusenost?