Operace žlučníku. Pustili vás domů dřív kvůli dítěti?

anetka1701
12. říj 2011

Zdravím. Čeká mně operace žlučníku a musim říct, že to ve mně vyvolává hodně nepříjemné pocity... Není to ani tak o tom, že půjdu "pod kudlu", jako spíš o starosti o to, jak to zvládneme s dítětem... V nemocnici mi řekli, že pouští třetí, čtvrtý den po výkonu, můj obvoďák mi řekl, že většinou bejvá u matek s dítětem možnost propuštění už druhý den po operaci. Řešila jste to některá? Máte s tím zkušenost? Pustili vás z nemocnice kvůli dítěti dřív?

naty
13. říj 2011

@anetka1701 já sem měla jít v srpnu, nakonec to nedopadlo, ale taky sem jim říkala, že bych potřebovala dřív, nicméně říkal mi doktor (a to je náš známej), že minimálně tři dny tam budu muset být, když to půjde ideálně...takže tak...přeju hodně štěstí a brzkou úlevu!! 🙂

anetka1701
autor
13. říj 2011

@naty díky moc... no tak tři dny to je fakt moc... Já právě přemejšlím, že se na to celý vykašlu a počkám až bude dítě starší - takhle bych měla akorát zbytečný nervy...

naty
13. říj 2011

@anetka1701 já budu taky čekat až do jara...malej je sice starší než tvoje holčička, ale teď má mamánkovský období a myslím, že by to moc neprošlo... 🙂

anetka1701
autor
13. říj 2011

@naty díky, jsem moc ráda, že nejsem jediná kdo takhle uvažuje... Já byla u víc doktorů, každej mi řekl něco diametrálně odlišnýho a upřímně než se stresovat co se děje doma, radši to odložím...

naty
13. říj 2011

@anetka1701 a na co jdeš? budou ti brát žlučník, předpokládám...já teda, když se hlídám, tak záchvaty nemám, kdyby to bylo akutní, tak neřeknu, ale takhle to jde v pohodě odložit... 😉

anetka1701
autor
13. říj 2011

@naty já je měla právě hodně - skoro obden... Pak se to srovnalo, ale mezitím jsem absolvovala kolečko po doktorech - někdo řekl počkat, jestli se to nserovná s lékama, jinej řekl okamžitě ven, skoro mi hned volal sanitku a poslední mi řekl, že musí ven, ale chvilku to počká - a operaci naplánova na Prosinec... tak si vyber :o(

naty
13. říj 2011

@anetka1701 tak to sis teda užila svoje... ☹ ...já mám šutry, ale když to nedráždím, tak to je dobrý...pokud máš kameny, tak jako lékama se to opravdu nesrovná...mi na chirurgii řekli taky, že co nejdřív, ale ten známej to viděl prostě jako běžnou operaci, ne nic akutního, sice je to onkolog, ale 😀 ...a jak si na tom teď? Máš koliky nebo "jen" ty hnusný tlaky?