Operační protokol o sekci. Kde se na něj můžu podívat?

helcas
4. lis 2011

Prosím Vás, kdo má u sebe zprávu o průběhu sekce..gynekolog, nebo si musím zajet tam, kde jsem rodila? Plánujeme miminko až za pár let, ale i tak bych dopředu chtěla znát, jak operace probíhaly, jak to vypadalo se srůsty, krvácením, eventuálně s jinými komplikacemi...Nikdo mi samozřejmě neřekl nic automaticky po sekci ani jedné, ani druhé a já samozřejmě měla taky jiné starosti 🙂

kammka
4. lis 2011

ta by měla být součástí propouštěcí zprávy.. nebo si ji vyžádej na oddělení, kde jsi ležela od lékaře, který tě ošetřoval, jeho jméno bude v propouštěcí zprávě. mohl by ti s tím pomoct tvůj gynekolog, že prostě zvedne telefon a řekne jim, že tu zprávu chce...

mpavlinka
4. lis 2011

Já chtěla zprávu o porodu a bylo mi řečeno, že si musím písemně pořádat pana primáře 🙄

jankadudova
4. lis 2011

Ja bych zavolala do porodnice, treba do ambulance a proste se zeptala jak mam postupovat. Ta zprava bude tam, tvuj gynekolog ma sice propousteci zpravu, ale ta je strucna a ty chces podrobnosti🙂 Takze zvednout telefon a zeptat se co a jak 😉

mamkamarketa
4. lis 2011

me teda dali pri propousteni zpravu o prubehu porodu,kde byl cely prubeh popsan,vcetne podavani leku,krevni ztraty,siti....zpravu jsem mela predat OG po kontrole po 6ti nedeli
jo a rodila jsem u apolinare.
jsi si jista,ze nebyla soucasti papiru,ktere si dostala pri propusteni?

coxa
4. lis 2011

také jsem dostala propouštěcí zprávu kde bylo všechno shrnuté a tu jsem pak předala gynekologovi

helulela
5. lis 2011

Operační protokol si vyžádej v porodnici, kde jsi rodila. Počítej s tím, že za nahlédnutí do dokumentace, příp. kopii se obvykle platí. A nebo jestli máš ochotného gynekologa, můžeš to zkusit přes něj.