Otěhotnění po cystě na vaječníku, máte zkušenosti?

slunicko1991
26. lis 2014

Ahojte maminky..byla my oznámena cysta na vaječníku,byly my Pichle hormony a 14.11 cysta praskla...snažíme se o druhatko,jake mate zkušenosti??jak dlouho vám to trvalo?

aneta16
26. lis 2014

Mám dvě cysty na vaječnících, taky na vejcovodech, dále dva dermoidy a nějaké "akustické" cosi. Podle doktorky jsem "sběratelka"... měla jsem to už před prvním těhotenstvím a to vyšlo (po měření bazálních teplot a zkoumání hlenu) na 1. pokus.

helcenka
27. lis 2014

@slunicko1991 - měla jsem cystu 2x, pokaždé jsem dostala injekce, pak praskla a vstřebala se. Otěhotněla jsem napoprvé bez problémů.

latkovkybrno
27. lis 2014

Měla jsem několik cyst na obou vaječnících, jedna byla5,5*6cm... těhotněla jsem v obou případech na první pokus 😉

slunicko1991
autor
28. lis 2014

@aneta16
@helcenka
@latkovkybrno aha takt o rada slyším mooc děkuji

monikafrystakova
29. lis 2014

taky jsem mela cystu na vajecniku..... Byla skoro pres celou delohu, musela jsem na operaci, kde mi jeste zjistily , ze mam nejake nadory na vajecniku a museli mi vzit pulku vajecniku..... prvni tehu nevyslo (mozna kvuli te cyste), pak jsem ji mela jeste jednou, brala jsem na to prasky, cysta zmizela a ted jsem tehotna 🙂 (tohle tehotenstvi , uz snad dopadne dobre ).....

marsi85
18. pro 2014

já měla cystu ted 17.11 - pichnuta injekce a pak 26.11 na kontrole cysta skoro pryč a pichnuta další injekce na vyvolání mestruace, holky prosím vás ... když jsem začalase špiněním 2.12 a s krvácením 4.12, trvalo 4 dny a pak znova 12.12 a skončilo včera, dneska jen nepatrné špinění .... jaka je ted sance ? a jak si spocitat plodne dny ?