Otoky nohou. Co to múže bejt?

janulle22
2. led 2010

Ahojte, jde o meho pritele. jednou za cas se rano probudi a ma otekou patu a nemuze na ni dostoupnout. nebo mu natece ocni vicko a nebo ret. neprisli jsme na nic z ceho by to mohl mit. predevcirem se vzbudil s tou patou, druhy den to byla druha pata takze nemohl dostoupnout na obe nohy a ted mi psal, ze mu otekl i palec u nohy a ze ho to taky boli. nikam jit nehcce, ale mne to neprijde normalni. nemate s tim nektera zkusenosti nebo nevedeli by jste co s tim aby se to zmirnilo a nebolelo to tolik? moc vam dekuji...

murcos
2. led 2010

mne puchli nohy ked som bola teho. to ale pripad tvojeho priatela asi nebude 🙂
asi by bolo najlepsie, keby si ho presvedcila ist ku dr.

janulle22
autor
2. led 2010

no on moc nechce pac by si musel brat dovcu a nedela v miste bydliste... 😒 no pripad to asi nebude 😀

murcos
2. led 2010

nechcem strasit, ale opuchanie moze byt aj dosledkom problemov so srdcom.
asi by som si preto tu dofcu radsej zobrala...otazka, co je jeho prioritou. zdravie, alebo praca. tak mu to skus predostriet

lenkavano
2. led 2010

jani měl by jít určitě k doktorovi,je divné,že mu to opuchá takto postupně,mohli by to být opravdu problémy se srdcem 😒

janulle22
autor
2. led 2010

leni to snad nemyslis vazne??? 😢

nechapu proc mu to opucha vzdycky je chvilu klidek a najednou se zbudi trebas s opuchlym rtem, jindy s okem, jindy s patou...

ted je to pata...

lenkavano
2. led 2010

a nemá na něco alergii?třeba moje máma takhle opuchala v blízkosti difenbachie.taky ji otekly šíleně rty,oči ,ruce,nohy.pak jsme to zjistili že je to tou kytkou a letěla kytička oknem.od té doby nic.máma měla vždy po těle takové velké pupence.ale nevím to asi nebude ono.
jani ale určitě to není normální a měl by si s tím dojít.

janulle22
autor
2. led 2010

premysleli sme treba jidlo,ale ji porad to samo a nic... rikala sem si z alkoholu, ale ted kdyz pil tak nic...takze nevime z ceho to muze byt... 😒

lenkavano
2. led 2010

je to opravdu divný,nahnala bych ho k lékaři 😉

janulle22
autor
2. led 2010

no bude muset jit