Padání vlasů, jak to zastavit?

mek1402
2. dub 2018

Ahoj maminky, jsem 4.mesice po porodu a uplne neuveritelne mi zacaly vypadavat vlasy. Docela z toho silim, jsou uplne vsude a po kazdem myti mam pocit ze uz na te hlave skoro nic nemam. Cetla jsem ze je to normalni, ale chci se zeptat jestli nemate nejaky typ jak to zastavit nebo aspon zmirnit

newwi
2. dub 2018

Jsem na tom stejne!Zacala jsem brat zelezo a prijde mi,ze se to trochu zlepsilo... jeste pouzivam kuru na vlasy-pro posileni-efekt asi nebude nic moc,ale alespon pro ten pocit...

sviva
2. dub 2018

@mek1402 Pokud je to jen pocit, že na hlavě nic nemáte tak to normální je. V podobném odstupu od porodu jsem to měla také. Hormony v těhotenství mi vlasy krásně zadržely, nepadaly vůbec. Někde kolem toho čtvrtého měsíce pak vlasy za celé to období šly naráz. Měla jsem je hodně dlouhé tak o to děsivěji to množství vypadalo. Po stránce snesitelnosti to vyřešilo ostříhání. Vypadalo jen to, co se nastřádalo do plusu. Trochu to podrostlo, jinak jsem měla za čas zpátky svoje predtehotensky vlasy. Jezte zdravě, aby bylo dostatek živin, zvlášť pokud kojíte. Vyplesatet byste neměla...pokud by se tak opravdu dělo, mohl by být někde jiný problém.

market177
3. dub 2018

Mám to samé, vlasy byly všude....začala jsem užívat Cemio Panthenol tablety a je to rozhodně lepší!!

priefi
3. dub 2018

@mek1402 mimco Te vysava, takze vlasy padaji, pokud padani chces omezit, doplnuj vitaminy (nejle tehotenske vhodne i pri kojeni), zinek a horcik 😉

beruska951
6. dub 2018

Ahoj já to měla úplně stejně, koupila sem si vytaminy a hodně mi pomohl i kofeinový šampón alpecin, stojí sice víc ale stojí za to. 🙂