Padání vlasů po porodu. Jak jej zmírnit?

anetttta123
23. říj 2022

Ahoj maminky,

vím, ze diky hormonalnim zmenam po porodu mi toho moc nepomuze, ale prece se zeptám, mate nejake osvedcene rady k alespon zmírnění vypadavani vlasu po porodu? Mam pocit, ze budu za chvili plesata jake obrovske chuchvalce vytahuji z vlasů. 🙁

maxulekapcule
23. říj 2022

@anetttta123 mě pomohlo jediné ostříhat 🤣 ne že by to až tolik zastavilo padání,ale aspoň mě za ten zbytek prcek netahá

ellyem
23. říj 2022

Ja nemela na hlave skoro nic a to jsem vzdycky mela huste vlasy. Pomohlo fakt jen preckat.

linducha90
23. říj 2022

@anetttta123 mě pomohlo ostříhat a v lékárně koupit Biosil, za chvíli byl klid a vlásky krásně dorůstají

drep
23. říj 2022

Zkrácení a kombinace lněnho semínka, methioninu a colagenu a hyaluronovou kyselinou. A trpělivost, hodně trpělivosti (lysinky jsem měla rok).

levandule_k
23. říj 2022
lachtanice86
23. říj 2022

Methionin

krisstina93
23. říj 2022

Po prvnim dítěti sem opravdu plešatá skončila, nepomohlo nic, nakonec sem vzala celou hlavu strojkem do hola a nechala vlasy narůst znova. Jinak bych vypadala asi jako glum a hlavně mě hrozně štvalo mít ty vlasy všude, motalo se to do vysavače, mopu, plná postel, odtok ve vaně.

dasipe
23. říj 2022

Nepomůže nic. Tělo pouští vlasy, které by normálně pustilo ale díky hormonům v těhotenství se drží a pak začnou padat. Takhle vypadá asi 30%. Ale chce to vydržet. Jsem 4 měsíce po porodu, vlasy mám dlouhé a hrozně husté, teď ke šíleně padají, vlasy jsou všude možně. I malé z plíny je tahám 😅 už mám vypadané kouty ale nové už podrůstají. Vydrž, za rok to bude ok 😀