Padání vlasů při kojení, máte tip na prášky, mastičky?

manteca73
26. dub 2013

Ahoj maminky, mám na vás dotaz ohledně padaní vlasů při kojení....Kamarádce se narodila dcerka v lednu. Stále ji kojí a teď ji začaly docela extrémně vypadávat vlasy. Kožní lékařka jí na to řekla že to je normální vlivem hormonů a že tak do půl roku dítěte by se to mělo ustálit, ale ona už má prý na bocích hlavy lysinky...Máte nějaký tip na prášky, mastičky, šampony nebo něco podobného s čím máte zkušenost a pomohlo vám to na vlasy?? Moooc děkuju 🙂

hav81
26. dub 2013

Koukněte na https://www.modrykonik.cz/diskuse/po-porode/vyp... téma už se tam řešilo a nějaké rady tam jsou 😉 Jinak já jsem na tom úplně stejně,od ledna mám mimmčo a vlasy padají a padají... 😉 držim kamarádce palce ať to vydrží a brzy se jí to zlepší 🙂

maruja
26. dub 2013

@manteca73 šampon Klorane s kofeinem, je to o moc lepší 😉

manteca73
autor
26. dub 2013

Holky díky za tipy🙂 kouknu do té diskuse 🙂

zizalind
26. dub 2013

Ahoj já měla stejný problém...a stačilo pouze ostříhat konečny a vlasy se ze dne na den vzpamatovaly...takže doporučuji tohle. Za ř týdnů rodím 2. dítko takže vlasy si schválně nechávám až po porodu ostříhat 🙂

sasina1982
26. dub 2013

to tak akorát vychází - 4 měsíce po porodu...u prvního jsem to taky tak měla, akorát bez těch lysinek teda, ale vlasy mi v v rukou a hřebenu zůstávaly po trsech,...tak jsem se nechala ostříhat na krátko...sice nepřestaly padat, akorát to nebylo tak vidět...teď jsem se tomu pokusila předejít a jsem ostříhaná už dva měsíce po porodu...takže ať kamarádka vydrží, někomu takhle hodně padaj, za čas se to uklidní

silvapokorna
26. dub 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

doplňovat vitaminy a vitaminy a zase vitaminy. jak čerstvé, tak v tabletách. nějaký komplex pro kojící maminky a taky jsem měla něco na "V", ale nemůžu to dohledat. to bylo na kůži, nehty a vlasy a to hodně pomáhalo. ale výrazně se mi to zlepšilo bohužel až jsem přestala kojit. hold vše jde přednostně do mlíčka pro mimčo. 😉

alisek
26. dub 2013

brala jsem vitamíny biosil a fakt mi pomohl..za mě doporučuju

ve24
27. dub 2013

metionin

topkat
27. dub 2013

Take mam stejny problem, ted jsem si koupila Biosil a doufam, ze alespon trosku pomuze 🙂...je to, ale normalni a casem by se to melo vratit k normalu...snad nebudu do te doby plesata 🙂🙂🙂🙂

marcela333
4. čer 2013

Já měla ten problém také a ve velkém, po druhém dítěti to bylo opravdu moc, takové chomáče, že jsem se bála, že budu mít lisiny. Ale zkusila jsem jedny přírodní kapičky a zabraly úžasně a navíc při kojení prospívají i miminku. Můžu poradit jestli máte zájem: marcela.pechova73@seznam.cz

tina74
4. čer 2013

Taky bych doporučila Methionin. Mně už několikrát pomohl.

innes
4. čer 2013

Revitalon 🙂 A kadeřnice mi radila ořechy - ale zas aby to nevadilo malé při kojení. Je to bohužel přirozené (v těhu nepadají vlasy skoro vůbec) a ve finále nepomůže nic, jen čas ☹

elastiq
10. čer 2013

Hezký den, vypadávání vlasů v těhotenství je opravdu způsobeno vlivem hormonů a časem tento problém s velkou pravděpodobností sám odezní. Pro toto období je vhodné užívat přípravky, které jsou určeny přímo těhotným a kojícím ženám, protože obsahují jednotlivé látky v množství, které je doporučuované pro ženy právě v tomto životním období. Konkrétně pro Váš problém je vhodné, aby takový přípravek obsahoval zinek.

tonyc
11. čer 2013

@manteca73
Já mám zkušenosti s přístrojem Rikta, pomáhá při alopecii, mohl by pomoci i při vypadávání vlasů.

andy21
11. čer 2013

Panthenol....pomáhá na plet, vlasy , nehty a může se při kojení, mě pomohl...