Píštěl u kostrče. Máte zkušenost?

papaja15
15. zář 2010

Ahoj, stránky si dost často pročítám a protože si myslím, že jsou tu fajn holky, co poradí, chtěla jsem se zeptat, zda má nebo měla některá z vás problém s píštělí na kostrči. Je to boulička někde pod kostrčí, jako nahoře "mezi půlkami" 😅 a dělá se jednou za čas, bolí jako čert, pak praskne a zase chvilku dobrý. Byla jsem na vyčištění u doktorky někdy v lednu, od té doby ok, jen asi dvakrát mi to lehce nateklo, ale vždy samo splasklo a nic strašného. Ale stejně prý mám jít na operaci, že jinak to bude pořád zlobit. Tak se na ni chystám a chtěla jsem se zeptat, zda s tím má někdo zkušenost. Předem díky za reakce 🙂

beruska2x
15. zář 2010

@papaja15 ma to od kamaradky svagr, na operaci uz byl 3x a zrejme z toho bude mit invalidni duchod, ma to ale asi - podle toho co rikala 1000x horsi nez ty.. ma to proste vsude u zadku, mezi nohama, nemuze sedet, praska mu to se strasnym krvacenim, bolestma...
jsou z toho nestastny, vlastne nikam nemuze, uplne ho to vyloucilo ze zivota... desny.. sama si to predstavit neumim ale urcite nepodcenovat... 😅 😔

beruska2x
15. zář 2010

@papaja15 pry je nejdulezitejsi aby to lozisko vybrali poradne cele - jak tam milimetrik zustane, tak se to dela znovu a znovu 😅

papaja15
autor
15. zář 2010

to je mi tvého švagra opravdu líto ☹ takže raději to budu řešit co nejdříve 😕

beruska2x
15. zář 2010

@papaja15 nastesti muj neni ale znelo to faaakt hrozive 😨 🙄 urcite to nenechavej...

zuzkaaaaaaa
1. říj 2011

Můj přítel to má taky a nějak se se mnou o tom nechce bavit, myslim, že mi o tom říkal jen jednou a jinak nic víc. pořád mu to teče a nechce s tim nic dělat, už nevim, jak bych na to navázala řeč ☹

frantisek64
12. črc 2012

Dobrý den,jmenuji se František Novák.
Mám ten samý problém jako Vy ostatní tady na této stránce a na páteři.
Taky mám tzv,rektorální píštěl u kostrče+vrozenou cystu na kostrči.
moje obvodní doktorka mně poslala s potřebnými dokumenty na objednání k operačnímu zákroku,tam jsem se dostavil neprodleně a pan "doktor" mi sdělil že ujsem v pořádku a že mam začít cvičit a nejak to rozhejbat,cožn vůbec nechapu jelikož si nemůžu ani sam obout boty na zavázat tkaničky u obuvi.
PS:A to mi buded letos teprve 27 let...

frantisek64
12. črc 2012

@zuzkaaaaaaa
Chyba komunikace,promluvte si o tom spolu a dejte mu slečno toto co Vám píši přečíst pls..
Jinak příteli přeji jen pevné zdravíčko..

frantisek64
12. črc 2012

@beruska2x
Správně-svatá pravda..

frantisek64
12. črc 2012

@papaja15
Ano musí se to řešit jen operativně,projeví se to opravdu jen za čas a pak chvilku nic ale to ještš nic neznamená,ja je o operaci prosil ale oni mně operovat nechtěli-bohužel..

cisazd
2. zář 2021

Dobrý večer prosím vás mám problém dole pod kostrčí jakoby mezi půlkamy. Mám vřed teda myslím když to nahmatám je to tvrdý a šíleně to bolí nemůžu sedět máte někdo zkušenosti ?