Plastika (konizace) děložního čípku. Máte zkušenosti?

janicka.ziv
18. bře 2008

Holky, nebyla jste na tom některá? Mám na to za nedlouho jít.

Informací mám o tom dost, ale i tak by mě zajímaly vaše osobní zkušenosti.

Díky.

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Julova no tak to je teda sila. Vždyt za 3 roky se to může už rozvinout v rakovinu a těžko se s tím pak něco dá dělat. To jsou blbci,to jsem neviděla!

julova
19. bře 2008

a najlepsie je to, ze zenam ktore dovrsia 64 rokov sa nebude uz cytologia robit vobec 😔

dvojka
19. bře 2008

no to oni hajzlíci totiž potom ženě vezmou rovnou celý spodek,i když mě napadá-jak jí ho můžou vzít když jí neudělaj cytošku a nebudou teda ani vědět co se sní děje...Je to hrůza

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

no tak to je vůbec super nápad 🙄

Zítra ráno musím oběhnout ta předoperační vyšetření,ac jo 😒 krev,moč a ekg. s malým mimčem je to těžký,když ho nemůžu vzít s sebou

dvojka
19. bře 2008

to máš pravdu já když jsem běhala po předooperačních vyšetřeních,tak jsem doslova kvetla 😠

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Je to děs-nejdřív jsem se musela objednat v nemocnici. tam mi dali papír a byli jsme v Po u mýho obvoďáka. To jsem vstávala už ve 4.30 abych odsála mléko, vypravila se,vzbudila jsem malou a manžu a jeli jsme abychom tam byli brzo. Manža venku hlídal malou v kočáru.
Tam mi dali papíry a stěmi jdu zítra na polikliniku na ta vyšetření a příští týden musím zase k obvodnímu, který se na to mrkne a schválí mi,že jsem schopná operace.
Zítra zase vstávám před 5 hodinou abych tam byla brzo. Manžel jde naštěstí pozdeji do práce, tak s malou bude doma a nemusím ji brzo budit. V ponděli plakala, když jsem jí před 6 vzbudila 😖

jak u blbejch. takovýho lítání. 😠 😠

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Dvojka myslíě že ti nejde otěhotnět kvůli te konizaci?

vladunka
19. bře 2008

ahojky,tak mám tento zákrok taky za sebou..
Jsou to už tři roky..v nemocnici jsem si poležela týden,nic mě nebolelo,jen jsem měla problémy se jít vyčůrat 😅 moc mě asi ucpali 😀
ale jinak mě nic nebolelo,zákrok trval asi 2Ominut..
na kontroly jsem chodila po 3 měsícíh..nyní je vše ok 🙂

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Vladunka tak to je nejdůležitější, že je nyní vše ok! 🙂
Doufám, že mě tam taky nenechají déle. Po porodu mi to čůrání nešlo nejdřív vůbec 😒

vladunka
19. bře 2008

cítila jsem se potom moc dobře,tak dobře,že když jsem přijela z nemocnice,tak jsem začala uklízet okolo baráku a asi jsem to přehnala a dost jsem potom krvácela,však jsem si taky nadávala 😠 😠 chce to potom vážně odpočívat...
docela by mě zajímalo,jestli má tato operace vliv na otěhotnění...nějak se nám zatím nedaří 😖
výsledky mám nyní dobrý,dr to vždy chválí..dokonce říká,že to je tak hezky zahojený,že by ani nepoznal,že jsem byla na operaci 🙂

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Vliv to asi určitě má, hlavně záleží na tom, jak velkou část ti vazli 😉 ale u tebe to vypadá,že to snad nebude tak hrozný

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

No to se budu opravdu raději moc šetřit. Ale to ani nebudu moci s malou chodit ven ☹ Bydlíme ve 3.patře a nemáme výtah a tak ji musím nosit.

dvojka
19. bře 2008

Jé Vladun ahoojík..
Jani-nevim jestli to má vliv na otěhotnění,doufám že ne,spíš můžu mít rizikový těhotenství,je tam zvýšené riziko potratu a předčasný porod,ale to asi nemá cenu řešit předčasně.

Vůbec ti ten kolotoč ve kterým ted jsi nezávidim,ale všechno špatné je pro něco dobré.... 😉

dvojka
19. bře 2008

jó doktorka mi říkala že mi vezmou ždibíček,ale když si čípek nahmatám tak ho mám o pořádný ždíbek ufiknutý 😝

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

mně se ho nikdy nepodařilo nahmatat. A to ani když jsem to fakt zkoušela když jsme chtěli otěhotnět

piculinkalinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojka
19. bře 2008

fakt jo?Tak ho máš třeba dost vzadu a tím líp

vladunka
19. bře 2008

dvojka ahojky 😵

dvojka
19. bře 2008

Vladun ahoj,jak se máš?

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

No vážně mi to nešlo. Třeba jsem to dělala nějak blbě 😕 anebo mám krátké prsty 😝

vladunka
19. bře 2008

mám se celkem dobře 😉
zlobím se momentálně s děckama..teda s Tomášem 😠
janicka třeba je opravdu dál a ty ho proto nemůžeš nahmatat...

dvojka
19. bře 2008

i to je možný,tak až budeš u doktora tak at tě navede třeba-pokud se nebudeš stydět

dvojka
19. bře 2008

Vladun-ještě nechtějí spát?Chytly druhou mízu?

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

ted mě napadlo, čím to možná bude....mám prý nějak špatně zakloněnou dělohu. tak asi bude dál a já na něj nedosáhnu.

dvojka
19. bře 2008

no člověče nepovídej já mám taky zakloněnou dělohu,ale čípek je před dělohou,tak bys tam tu kuličku nahmatat mohla,když si lehneš na záda a nadtvedneš zadeček a nebo to poznáš právě až poté konizaci

dvojka
19. bře 2008

a nebo je skutečně dalleko

janicka.ziv
autor
19. bře 2008

Ale tak si řikám,že když je děloha špatně skloněná, tak s ní i čípek a proto je možná dál a nedosáhnu na něj😕 No ale nevím, tolik tomu nerozumím.
Tý jo na zítra se fakt nevyspím. Půjdu spát po 22 hod, tak za hodinu přijede manžel a to se určo vzbudím a pak budu pořád koukat na mobil,kolik je hodin,abych nezaspala 😒

dvojka
19. bře 2008

Ty jo tak to máš pořádně nadupaný,ale zkus se trochu uvolnit,stresováním si to jenom zhoršíš...A určitě budeš potřebovat ted kort když budeš lítat po těch vyšetřeních dost sil

janicka.ziv
autor
24. bře 2008

Uf,tak už mám všechna předoperační vyšetření za sebou. Všechny výsledky krve,moči a ekg naštěstí ok a ted už se jen můžu "těšit" za týden nástup 😒 ☹ 🙄
Jsem ráda,že jsem to takhle krásně neplánovaně stihla a mám to oběhaný.

julova
24. bře 2008

Jani- tak Ti moc drzim palce, aby si to mala rychlo a uspesne za sebou 🙂...a hlavne, aby vysledky potom boli na jednotku 😉