Plastika prsou, zvažovaly jste ji?

baterie
3. bře 2014

Zvažovala jste některá operaci prsou po dětech? Já jsem se tomu vždycky smála, ale roční kojení mi teda prsa dost zdevastovalo. Měla jsem menší prsa, takže teď jsou opravdu jak srolované ponožky a jelikož jsem půl roku kojila jen z jednoho, tak ještě každé vypadá jinak 🙂 Jsem štíhlá, mám pěknou postavu, ale ten vršek je děs, je to vidět i přes oblečení. Je mi 26 a představa, že takhle budu vypadat celý život........... 🙂 Na druhou stranu mě jakékoli lékařské zákroky děsí a říkám si, jestli to není marnivost nechat si takhle invazivně upravovat tělo.

Díky za názory. Je to zatím jen myšlenka, plánuju ještě další mimčo.

pellullinka
3. bře 2014

@baterie pokud plánuješ ještě jedno mimčo, tak bych počkala. Asi bych prsa nezvětšovala, to mi přijde hrozný, ale upravit tvar a modelace, proč ne, na tom mi nic špatného nepřijde

ange_de_la_morte
3. bře 2014

Myslím že pokud si budeš připadat pěkná, a ponůže ti to zwednout sebewědomí, tak proč ne, ale rozhodně to nemá smysl , dokud plánuješ ještě další dítě či děti. Dost možná by to byly wyhozené peníze, protože by to po dalším kojení mohlo wypadat podobně, či ještě hůř. Takže určitě bych počkala až po dalším dítěti. Do té doby prostě kwalitní podprsenky a moc to neřešit. Ale aby sis nemyslela že jsi w tom sama - taky mně štwe jaké mám prsa po porodu - nabrané kila mám, dole, postawu mám opět zpewněnou ale moje dříwější pýcha ( pewná prsa wel. D) jsou tatam, a kdybych řekla že mně to nežere tak bych kecala 😀

monasek84
3. bře 2014

Ja jsem s mojim domluvena, ze po druhym prckovi si je necham opravit (jen vymodelovat). Podle me to neni marnivost... je to vec, kterou nemuzes ovlivnit cvicenim a ani nicim jinym. Ses mlada, tak proc by ses mela jeste spoustu let tim pohledem trapit pred zrcadlem, pokud te to ve skutecnosti trapi... Jen jak pisou holky, nechala bych to az po detech.

veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hhranolka
22. dub 2014

Tak ja jsem jiz rozhodnuta...ale az po druhem diteti...mam teda opacny problem, prsa mam obrovska 🙂 a samozrejme po kojeni minimalne o 10cisel bliz k zemi 🙂 uvidim, zda to bude z lekarskeho hlediska realne, ale pokud jo, tak do toho pujdu...

malineta
30. kvě 2014

Také jsem se rozhodla, že do toho jdu a fakt nelituji, naopak 🙂 Čekala jsem rok po kojení 2. dítka, neměla jsem tam NIC, sebevědomí nula, minulé léto jsem se ani nekoupala, neboť bych se musela převléct do plavek...Letos se na koupání těším🙂 Byla jsem u MUDr. Kmenta a mohu jen a jen doporučit!!! Prodávám speciální podprsenku a pás, viz. mé inzeráty.

malineta
30. kvě 2014

@baterie pokud se necítíš sama se sebou v pohodě, klidně do toho jdi. Vždycky jsem si myslela, že je to jen pro ty bohatší a vyvolené 🙂 ale čím dál tím častěji zjišťuji, že plastiku mají mnohé známé v mém okolí!

malineta
30. kvě 2014

@hhranolka se mnou na pokoji byla holčina, která si nechala prsa zmenšit, byla ještě mladá a bezdětná. Nic není problém 🙂 A dokonce to i po operaci bolí méně než zvětšování 😉

jaydeep
13. čer 2014

@baterie jsme na tom podobně, jen s tím, že já už dva prcky mám... a dobře napsané "srolované ponožky" takže tomu i docela rozumím... stydím se i svlékat do plavek.. ☹

monca222
18. srp 2015

@malineta a jaka byla prosim cena? nebo se Vam to podarilo nahrat na psychyckou ujmu? Dekuji