Po porodu mi padají vlasy, co by mohlo pomoci?

matos9322
18. zář 2015

Holky po porodu, mi strašně začaly vypadávat vlasy :( Nevíte náhodou co by mohlo pomoci, zatím uvažuji o clinical HAIR-CARE..mají tam totiž soutěž o zájezd do Paříže, tak kdyby to nemohlo tak třeba aspoň vyhraju :D Děkuji za rady 🙂

lovekelly
18. zář 2015

nepomuze nic, jsou to proste hormony

matos9322
autor
18. zář 2015

Neee :(

andyandy11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lovekelly
18. zář 2015

říká se spravne- ver a vira tva te uzdravi... spis za ty peníze vylepsi stravu..

matos9322
autor
18. zář 2015

Aha aha...a tys ho taky brala po porodu a pomohl? Jako ty vlasy to je hrůza ☹ ale jestli to je hormonama, tak mám asi smůlu. Tak alespoň ti přeji štěstí v soutěži...mě zase drž palce, ať se vlasy vzpamatují :D

janie1988
18. zář 2015

Já beru Biosil, za pár korun a je tam vše, co potřebuješ. A pak mi kožní napsala vodičku Alpicort. Pádání vlasů po porodu nezastavíš, je to způsobené hormony, ale pomůžeš novým vlasům.

julcat
18. zář 2015

Zkuste šampon ALPECIN C1 nebo ALPECIN tonikum (modrá lahvička). 🙂 S manželem ho používáme oba a přestaly nám po něm vypadávat vlasy 😉 🙂

m_m_m
18. zář 2015

Podle zkušenosti mojí a kamarádek pár měsíců nepomůže nic. Pak nám pomohlo Donna Hair Forte.

lucienn5
22. zář 2015

A nemáte nějaké zkušenosti, pokud mi padaly vlasy i před porodem? Po porodu se to teda o něco zhoršilo, ale na to padání vlasů děsně trpím ☹

aklin
22. zář 2015

V těhotenství jsem měla krásné husté vlasy a teď je to hrůza. Takhle mi nevypadávaly ani před těhotenstvím. Koupila jsem biosil.

m_m_m
22. zář 2015

@lucienn5 mě právě hodně padaly už před porodem, cca 6 let jsem s tim bojovala a zkusila kde co...(jak šampony, tak gemoterapii, tak různý tablety) pak poslední dvě měsíce před porodem a tak dva po porodu mi nepadaly fakt vůbec (pro mě malej, spíš velkej, zázrak) a pak najednou začaly padat děsně...a asi po dvou měsících jsem začala brát ten Donna Hair Forte a sice trochu padaj, ale rozhodně ne tolik, jak dřív (před porodem), dokonce i manžel si všiml, že se mi zahustily. Mám silnější culík a hlavně mám ty vlasy po celé délce skoro stejně husté (dřív jsem měla od asi 10 cm asi tak třetinu těch vlasů, co nahoře) a co si tak uvědomuju, tak se mi vůbec! netřepěj a nelámou. Pokud se to delší dobu nezlepší, tak doporučuju vyšetřit štítnou žlázu (já jsem jí měla na hranici a v těhotenství jsem musela brát slabé hormony).

evulinkab
22. zář 2015

Já mám bohaté zkušenosti s padáním vlasu, už dvakrát v živote jsem málem vyplešatěla, poprvé v 18ti, podruhé ve 27.Vždy byl duvod- nedostetek železa v krvi.Nebo teda spíš ŽADNÉ železo v krvi.Když hranice v krvi došla temeř k nule, začala jsem strašne plešatet.No-byla jsem u kožní a ta mi řekla, že padání vlasu je vždy reakce organismu jakoby 3-4mesice zpetne.Takže porod-po porodu vetsinou za ty 4mesice začnou padat vlasy(nepomuže na to nic, jsou to hormony), jinak jiné hlavní příčiny-nedostatek železa, hořčíku, špatná funkce štítné žlázy.A pak jeste teda dieta, zmena stravy, atd atd...Ale vždy je dobré si nechat nabrat krev a "zjistit"
@lucienn5

betelgeuzz
22. zář 2015

HOrmony během těhotenství způsobí, že vlasy téměř nepadají. Pak po porodu to najednou začne padat všechno, co už tam dávno nepatří, plus něco navíc. Vlasy pak dorostou. Já mám pocit, že po dvou těhotenstvích mám vlasy lepší, než jsem měla před tím. Žádné přípravky a vitamíny jsem nepoužívala.

lucienn5
24. zář 2015

@m_m_m Ahá, tak to jsi mě teď trošku vyděsila s tou štítnou žlázou ☹ Ale tak budu doufat, že tím to snad nebude, jiné příznaky snad nemám 🙂 Ale díky za tip, už jsem někde v časopise na to viděla reklamu, tak to dyžtak omrknu ...

lexikorka
24. zář 2015

Já to měla před operací štítné žlázy a pak když jsem zhubla...ale po porodu je to prý opravdu běžné, tak nějak jsem s tím smířená, pokud je to dlouhodobější problém, tk bych nechala asi vyšetřit krev na železo a štítku 🙂

ladyhacek
24. zář 2015

nic nepomůže - je to hormonální změna a můžou padat až do roka. (podle mamky kadeřnice). Ale určitě se to dá zmírnit > já se ostříhala a trochu to pomohlo 🙂. se sérem nemám zkušenost 🙂

kiten
24. zář 2015

haha, nic jen víra, že to časem přestane ;)

mysicka_lb
24. zář 2015

Ahoj holky, velmi doporučuji Biosil plus, je levný a opravdu pomáhá. Vlasy mi před těhotenstvím padaly celkem dost. Protože jsem se bála padání vlasů po porodu, začala jsem brát Biosil plus preventivně cca 3 měsíce po porodu. Jsem 18 měsíců po porodu a za celé období mi nespadl snad ani vlásek. Dříve (ještě před otěhotněním) byly mé vlasy všude, ucpávaly odtok u vany, byly na oblečení na židli atd. Teď tam nejsou. Jsou jen na hlavě a kadeřnice pokaždé nevěřícně valí oči, že mi snad zase zhoustly. Přitom rozhodně nemám zářnou životosprávu!

petraudr
24. zář 2015

Ahoj holky, může se biosil plus při kojení? díky

m_m_m
24. zář 2015

@lucienn5 nechci vůbec strašit, jen v dnešní době má s tou štítkou problém čim dál tim víc lidí a někdy se to právě rozjíždí během těhotenství (i můj případ, po porodu naštěstí dobrý). Něteří doktoři už lobují, aby na ní byla vyšetřená každá těhotná, protože to může výrazně poškodit plod.

lucienn5
29. zář 2015

@m_m_m No jasný, já to chápu a i to dává rozum, lepší si dojít k doktorovi a podchytit to včas, než s tím pak bojovat do konce života a brát denně nějaké léky ...

beruska89
29. zář 2015

Doporučuji Donna Hair, vlasy mi padaly extrémně ze stresu (rozchod) a tohle mi fakt pomohlo za celkem krátkou dobu.....plus doplnit zinek, železo a další prvky které jsou na pleť, vlasy, nehty...

elenkaa11
10. lis 2015

Hair-care je dobrý, užívám ho a teď už ho po mě chce i moje maminka...takže první vánoční dárek je jasný 😀

stestickoi
12. lis 2015

@elenkaa11 A vážně ti po něm rostou vlasy, jak se říká v těch reklamaách a tak, nbo je to jen reklamní trik? 😎

koran2
21. lis 2015

@matos9322 ahoj. keď nekojíš, tak si určo kup Vilcacora. mne na 4. deň nepadol ani vlas, poradila mi to moja kartárka, jak aj viac supr vecí 😉

majkoz
21. lis 2015

To,co nevypadalo během těhu a 6tinedělí,teď holt vypadá.. Vypadá;)) to dramaticky,ale většinou se nic neděje - vlasy dorostou.Biosil funguje,ale nevím, zda při kojení je vhodný... Jinak..to je normální věc a netřeba se stresovat a hledat "nápravné prostředky", věc je přirozená a pokud je strava, metabolismus, horm.atd v pořádku,což jistě jsou, tak ta pár týdnů budeš Kelly Familly hadr🙂))

stestickoi
25. lis 2015

Tak mi padají vlasy už teď, co teprve, až budu těhotná, toho se teda úplně hrozím. A od koho je ten Biosil? Chtěla bych totiž něco přírodního, žádný chemický hnus.