Po porodu se stydím a nedokážu se uvolnit

teriszek
16. zář 2014

prosím že nejsem jediná.Po porodu se strašně stydím a nedokáže se při sexu uvolnit a to máme zhasnu to.Pořád myslim na to co je potřeba udělat doma co nakoupit atd.Jsou nějaké přípravky co fungují aby si žena ten sex opravdu užila???Chlapi mají viagru a my ženy??Děkuji za radu

terinda
16. zář 2014

@teriszek u mě zafungovalo trochu alkoholu 😅

silvik77
16. zář 2014

@teriszek Tak takové myšlenky mám taky 🙂 Já se uvolním po alkoholu 🙂

veronikaka
16. zář 2014

Děti u babičky 😀

pisisvori
16. zář 2014

@teriszek Po prvním porodu jsme dostala chuť na sex až tak 2 měsíce po odstavení dcery☹, odstavila jsem v jejích 16 měsících...do té doby to byla jen nutnost, abych měla klid🙂. Teď jsme chuť i měla, ale čím horší je nevyspání, stres a únava (vstává po 2 hodinách a někdy je 2 hodiny vzhůru, usíná 3 hodiny s řevem...) tím je to horší...takže asi nezbývá než počkat až bude líp.

evca_
16. zář 2014

Tak jsem nato stejne trapi mne to a taky netusim jak zvysit chut 😔

evulina77
16. zář 2014

moje rada je, nadechnout se a jít do toho. Čím dýl se to nedělá, tím větší problémy pak jsou. Nemá cenu čekat až na to bude mít člověk 100% chuť. Troška alkoholu taky pomůže...

pisisvori
16. zář 2014

Ale pozor, sex jen z povinnosti taky muze nechut dost zhorsit.

evulina77
16. zář 2014

to je sice pravda, ale předpokládám, že nejde o to, že chlap hodně a neúnosně tlačí a musí být po jeho, nebo co 🙂 . Jen chci říct, že pokud je vztah v pohodě, je dobré se taky občas trochu hecnout, třeba i kvůli muži. Ono to je pro chlapy taky těžký období a ještě nemají sex. Ono se pak vztahy docela šmodrchají. Ano nutit na sílu se nemá, ale snažit se kvůli druhýmu, kterýho mám ráda, se trošku "přemoci", podle mě není špatné...

teriszek
autor
16. zář 2014

Malému budou 2 a je to fakt jen občas z nutnosti kolikrát se modlím aby sex nechtěl achjo moc me to mrzí ☹ chyela bych taky 5x denně jako kamarádky co nemaj děti.Alkohol to je dobrý napad

janapavlik
16. zář 2014

Trocha alkoholu a přečíst si knihu 50 odstínů šedi 😀 Pokud jsem kojila, na sex jsem neměla chuť vůbec, až po odstavení se mi chuť vrátila.

sikulka2011
16. zář 2014

Neboj je to normální 😀 Bude líp. Zkus relaxovat a přehoď některé ty práce na manžela aby sis oddechla a pak přijde i ta chuť. Ideální je pokud dítě někdo pohlídá. Jo a taky u mě byl dost velký vliv antikoncepce - při užívání HA chuť nebyla (ale bez ní jsem se bála). Jak jsem vysadila tak chuť přišla.

pulecp
16. zář 2014

@teriszek To je běžné, ale dá se s tím dost dělat. Důležité je, že chceš. Když se podíváš na manuálek v článku na mém fotoblogu, možná Tě napadnou dotazy, jak ho na konkrétní problém použít, odpovědi na tyto dotazy můžeš dostat ve skupině Emoční terapie. Ptej se na konkrétní věci, dostaneš konkrétní odpovědi🙂