Po vymáčknutí vyrážky v uchu neslyším. Co dělat?

sparka
2. pro 2008

ahojíky můžete mi někdo poradit?předevčírem sem měla v uchu bedara tak sem ho vymáčkla a furt sem tam rejpala a do rána jsem trochu přestala slyšet no a na dnešek jsem na to jedno ucho hluchá úplně,nevíte c stím? ☹

sparka
autor
2. pro 2008

kili:no vím to od 15tt že to vypadá na holčičku a navíc třeba z plodové vody to víš taky dřív...

nj holky bedar v uchu mě vyplašil ale už je to a zvladla sem to nakonec sama

sparka
autor
2. pro 2008

jo a spárka to má být tak mi říká manžel...jako spára mezi dlaždičkami...strašně ráda obkládám

sisstin
2. pro 2008

to pak dopadá, když jsou nicky bez háčků a čárek 😅

janulle22
2. pro 2008

sparka jsme radi ye to bzlo jen tohle to...ale pobavilo nas co dokaye ten hnis y bedara ypusobit... 😉 a jak yesmesnujem jine temata cim...

sparka
autor
2. pro 2008

sis:tj teda

sparka
autor
2. pro 2008

jinak jsem šárka

janulle22
2. pro 2008

to se i rzmuje...sarka sparka... 😀

sparka
autor
2. pro 2008

janulle22:tj teda hlavně že sem vás pobavila 😠 😀

kili
2. pro 2008

😀

janulle22
2. pro 2008

sparka/ale b=neber si to tak... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
2. pro 2008

sparka a to si na to ucho fakt nepocula vobec? to si tam musela mat kolko hnisu? teda... ja keby som z nicoho nic "ohluchla" urcite by som utekala na pohotovost...

sparka
autor
2. pro 2008

sirinka:vůbec no byl to tak 2mm silný a 7mm velký kruh neslyšela sem vůbec bylo to hrozný...a když sem chodila tak sem se motala ty jsi taky těhulinka já taky 😀

monkula
2. pro 2008

sparka ,aj moja mama je Šárka 😉

bubba
2. pro 2008

slnieckova preco?ja som sa tiez dobre bavila aj ked som neprispela,ved to bolo evidentne,ze ma daco v uchu a pokial v tom nemal prsty manzel 😅 😅 alebo dieta 😀 😀 😀 tak potom co ine ako Wax 😀 😀

sparka
autor
2. pro 2008

nj vy ste tak chytrý některý a chtěla bnych vidět vás

giorgina
2. pro 2008

ja nemuzu, jak se chechtam... 😀

roasha
2. pro 2008

ja len k tomu kili,-ja som tiez vedela od 16tt,ze budem mat dievcatko.videl dr.na sone,aj ked nechcel este velmi povedat,som ho donutila. 😉 /mne sono robil kazde 2t,ako rizikovke/ 😉

sparka
autor
2. pro 2008

roasha:ahojky děkuji ti žesi to sem napsala,jen by mě zajímalo jestli bys tak měla strach kdyby se ti něco takového stalo...

giorgina:nj pani chytrá

roasha
2. pro 2008

sparka,jasne ze by som sa bala. 😉 🙂

sparka
autor
2. pro 2008

roasha:já jsem prostě měla strach kdyby se to stalo hned po vymáčknutí bedara tak to chápi ale trvalo to tři dny...a dnes sem neslyšela vůbec,tak mě to vyděsilo...

monkula
2. pro 2008

a jaj som pri Jarkovi vedela ,že budem mať chlapčeka už v 16 tt 😉 😉 😉

bubba
2. pro 2008

no akoze ja som si vazne myslela ze si niekto robi srandu preto som ani neprispela,sparka nejeduj sa ber to tak,ze chvalabohu nebolo to nic zle 😀 😀 😀 a ako si si to nakoniec vytiahla? 😅

bubba
2. pro 2008

teda no nevbola som si ista 😀 😀 😀 sparka,samozrejme ze keby sa to stalo mne tak aj ja sa obavam ale urcite to neriesim po par dnoch na internete ale hned rano startujem helikopteru a letiiiiiiiiiiiim k dr 😅

sparka
autor
2. pro 2008

bubba:jak sem to vytáhla trošku trapné a komické... vzala sem odsávačku na nudle baby vac ariana ta je na vysavač strčila do ucha a zapla vysavač na plný plyn...nešlo to tak sem vykapala a pak to vylítlo a já slyšela 😀

bubba
2. pro 2008

😀 😀 😀 😀 sparka dobre si sa vynasla...a dobre ze si povedala,keby nieco......tak viem ako nato 😀

kili
2. pro 2008

roasha, ja viem, že sa dá tak skoro vidieť, ale u dievčatka mi to príde ako dosť hrubý odhad, keby tam bol chalan, tak mlčím, ale rozhodne vám verím

sparka
autor
2. pro 2008

tak stát se může cokoliv vid? 😀

kili
2. pro 2008

tak ja mám tiež niekedy beďara v uchu, ale buď mám malú dierku alebo tlsté prsty, ale vymáčknuť to nikdi neviem. Ale vždy ma tak s..e, keď je taký boľavý 😠

sparka
autor
2. pro 2008

já to tak dlouho dloubala až sem vydloubala 😀 a byla sem bez sluchu 😢

jameson78
2. pro 2008

😖