Po vyndání nervu ze zubu jsem nespala bolestí. Normální?

naomi6
25. říj 2012

Ahoj, včera mi zubařka vyndala nerv ze zubu. Prý by to nemělo bolet, jen to budu 2 dny nějak pociťovat. V noci jsem nespala bolestí. Bolely mě i ostatní zdravé zuby. Je to normální? Kousat nemůžu. Přes den je bolest menší. Mám ještě počkat, nebo volat zubařce? Podobné téma jsem nenašla. Děkuji za rady.

boban
25. říj 2012

já bych šla znovu k zubaři..může tam být zánět 😉

naomi6
autor
25. říj 2012

@boban A myslíš, že mi zub zase otevře a bude ho nějak léčit? Mám ze zubaře hroznej strach. Radši bych šla rodit, než si vrtat zuby 🙂 Chjo, každopádně děkuji za reakci

boban
25. říj 2012

@naomi6 a zadělal ti ho zubař něčím??

naomi6
autor
25. říj 2012

jo, právě že mi ho rovnou zaplombovala a to mi ho spravovala už 2x. Poprvé v únoru a od té doby mě bolel při kousání, podruhé v létě znova vyvrtala a zaplombovala a opět bolel při kousání, tak fakt nevím,. Už si připadám jak blbec.... No každopápdně teď je to horší, to mě bolí i be kousání ☹

veruska007
26. říj 2012

@naomi6 Mela jsem to taky tak, akorat mne dr. vyndavala ten nerv proto, ze v zubu zanet byl... jezdila jsem kazdy druhy den na pruplachy (strasny), po trech tydnech dostala antibiotika a lecila jsem to snad pul roku, potize s tim zubem jsem mela dalsich deset let, nez mi ho nedavno vytrhli uplne

naomi6
autor
26. říj 2012

@veruska007 No tak to je pěkný ☹ . Ale přes noc mě to dnes vůbec nebolelo, tak třeba to ustoupí samo, Budu doufat. Děkuju za odpovědi....

veruska007
26. říj 2012

@naomi6 Jj, dej tomu cas. Trhali Ti nerv, tak ty nervy jsou na sebe ruzne napojeny, klidne Te muze bolet az k uchu... vsak urcite pujdes na kontrolu a kdybys tam mela zanet, tak by Te to bolelo pekelne 😉

naomi6
autor
27. říj 2012

@veruska007 Ahoj, díky. Nechci to zakřiknout, ale už mě to nebolí. V noci v pohodě bez prášku. Včera celý den nebolelo, jen večer párkrát v tom píchlo. Na kontrolu nejdu, ale snad se to usadí. Je fakt, že to chce asi čas. Jsem poslední dobou celkově nějak rozházená..... Díky a ahoj

veruska007
27. říj 2012

@naomi6 Tak držím palce, ať je to ok.