Porucha lektinové dráhy

europa00
15. črc 2017

Prosím potřebuji radu, přišli mi na poruchu lektinové drahy...takže vsechny potraviny s obsahem lektinu jsou pro me jed...jenze lektin obsahuje snad vsechno co člověk běžně jí...pšenice, špalda, kukučice, rajčata ryře brambory, kureci maso...proste vsechno jsem uplne zoufala prisli na to az ted ja uz 10 let trpim autoimunitni onemocneni, poruchou stitné zlazy..atd a celou dobu do sebe ty jedy cpu..nikdo drive na tu nemoc neprisel..na internetu jsou zavadejici nformace..protoze na jednu stranu se pise ze nemuzu zadne vyrobky z psenice atd ale na druho nekde ctete ze varenim se te lektin nici...pritom pecivo tky projde pecenim atd...takze ma ho tedy porad v sobe ten toxin nebo nema??o orechach nemluve ty nesmim vubec...Ted shanim kvalitniho imunologa...jsem z ostravy ale odkazali me na prahu...v ostrave mi rekli ze ani nevi co to je..nechapu...mám nemoc o ktre nic nevim nikdo mi nic nerekl...doktorka z prahy ktera n to prisla se mi venovat nemuze kliniku reprodukcni imunologie v praze zaviraji...tkze ja nevim nic nevim kdy sezenu doktora kde a kdy me prijme do te doby vubec nevim co delat...dekuji za jakoukoliv radu

kotal
10. pro 2017

@europa00
mám pro Vás informace
napište mi na lubomir.kotal@seznam.cz