Poševní mykóza. Co je Rosalgin? Jak ho snášíte?

popelka.miri
20. dub 2010

Ahoj, už nevím jak na tu potvoru mykozu 😖 ...v sobotu mě přepadlo jen mírné svědění a do nedělní noci jsem myslela, že už to nevydržím, nehorázný pálení, píchání a svědění v jednom a pak i bolest při močení. A vůbec močení je pro mě peklo, protože to pak štípe a pálí celý to okolí dole 😖 ...Měla jsem Canesten 1, ale ještě horší, na pohotovosti mi dala Jenamazol, ale mast s 3 aplikátory za 130kč na den!!, k tomu Marcmiror tablety na polykání a prý mám dělat výplach večer s Rosalginem, ale to jsem zkusila jednou a bylo to ještě horší, pálilo to jak čert! Ted zkouším koupele v řepíku, jakžtkž. Ale mám pocit, že je to skoro stejný a nijak se to nelepší. Trpím sice na mykozy, ale tohle jsem ještě nezažila v takový míře a tak bolestivý. Máte nějaký typ nebo podobnou zkušenost s tímhle postupem? A co ten rosallgin? Jak ho snášíte vy? Už jsem fakt hotová, ani sedětt moc nemůžu.

latunka
20. dub 2010

ahoj, tak v takovéhle míře jsem to tedy nikdy nezažila ☹ No a už ti gyndař dělal nějakou kultivaci? Jinak mě jako první pomoc pomáhal bílej jogurt - namočit do něj tampon a zavést ho, když už nic jiného,tak má zklidňující účinky,že to tolik nepálí, pak jsem si koupila gynopevaryl - nejlíp čípky i mastičku a za pár dní byl klid. Rosalgin si chválila kamarádka, nikdy neříkala,že by jí to pálilo ještě víc - takže hádám,že tohle nebude klasická mykoza 😒 Držim palce,ať se toho co nejřdív zbavíš!

stepankaxxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz