Potrat, otehotnela nejaká z vás ešte pred prvou menštruáciou?

nellynnnka
10. únor 2018

Budem rada ak mi poradite baby pred
5 tyzdnami som si nasla // na tehotenskom teste ale moje stastie netrvalo dlho v 8tt som potratila moje prve uplne prve priznaky este pred testovanim boli boliace prsia a kruhy pod ocami test som mala pozitivny uz 4 dni pred menstruaciou
Teraz sa znova snazimen o babo alebo lepsie povedane nedavame si pozor napriek tomu ze prva menstruacia este nedorazila po potrate necitili ma tak sme sa na to dali kedze sa citim fajn ziadne krvacanie atd ...
a teraz .. uz 2 den mam zase kruhy pod ocami som unavena behom dna napriek tomu ze spim dlho a nic sa mi nechce
Mozno si to nahovaram 🤷‍♀️
Ale moja otazka je mozu byt testy negativne napriek tomu ze som tehu ? Na ake kolvek tehu priznaky je skoro kedze ani neviem kedy bola ovulka ale tie kruhy a unava mi proste nedaju citala som ze niektore baby si nasli // az 2-3 tyzdne po vynechani ms ale kedze ja som mala v predoslom tehu krasne kolajnicky uz 4 dni pred ms tak neviem moze to byt tento krat ine ?
Alebo mozu sa prejavovat take to priznaky tak skoro ?

Okrem toho ze mam kruhy ktore som mala aj v predoslom tehu mi nieje nic bolave prsia atd ...nic a asi by som nestresovala keby ze som
Kruhy nemala aj predtym a to som este netusila ze som tehu 🙄 ale testy zatial negativne a to sa testujem
Kazdy den 😆
Otehotnela nejaka z vas este pred prvou Menstruaciov je to vobec Mozne ?
Dakujem za kazde rady 🙂

brokovich
10. únor 2018

Stalo se, že holky otěhotněly před první MS. Nicméně si myslím, že to moc řešíš, když si děláš pořád testy a že spíš jsi to tělo vystresovala. Uklidni se, i když je to po takové zkušenosti těžké. Až bude správný čas, tak se zadaří, takhle se jen zbytečně stresuješ a pak tělo vypouští různé (divné) příznaky. Těhotná patrně nebudeš, jinak by test už dávno reagoval na zvýšené Hcg. To, co popisuješ spíš budou premenstruační příznaky a co nevidět to dostaneš. Já po zamlklém těhotenství dostala první MS 6. týden.

nellynnnka
autor
10. únor 2018

@brokovich tak aj MS by som sa potesila :D zatial by som
Nepovedala ze Mam
Nejake priznaky No uvidime ...mozno to tak znelo ze sa stale pozorujem no naopak ... aj ked je pravda ze si testy robim casto
Dakujem za radu 🙂!

merope
11. zář 2018

Co znamená to "potratila jsem"? Pokud přirozeně = v podstatě přišla běžná menstruace, po ní přichází běžná ovulace = můžeš otěhotnět. Může být problém s uchycením embrya v děloze, ale může se zadařit. A ovulace může být skoro kdykoli = test nemusí nic ukazovat i proto, že to je brzo, ale taky prostě těhotná být nemusíš. Plně rozumím - já se vždy natěšila, když se menstruace zpožďovala třeba o půl dne a pak zase nic... jsem jednu chvíli každou menstruaci brala málem jako malý potrat. No, po cca půl roce psychoterapie jsem byla ve stavu, kdy jsem naopak s těhotenstvím po IVF pro jistotu ani nepočítala a normálně plánovala další program, jako bych těhotná nebyla. Nevím, zda za to mohl i ten klid a že jsem se nestresovala, ale najednou to vyšlo.

merope
11. zář 2018

Jéje, teď jsem si všimla, že to je půl roku starý příspěvek...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru