Pozitivní antigenní test a PCR negativní. Stalo se někomu, i když měl příznaky?

nikishkaaaa
30. pro 2021

Dámy, stalo se některé, že Vám vyšel pozitivní antigenní test s tím, že MÁM příznaky a PCR vyšel negativní? Mám potvrzenou nákazu u dětí. Ale já dle PCR negativní, ale příznaky mám. Jsem očkovaná. Dost mě to překvapilo 🤷‍♀️ Stalo se to některé? Děkuji.

nat
30. pro 2021

@nikishkaaaa je to naproste bezne,u nasich deti jsme zo tak měly 3 x,ted aktuální zkusenost synuv spoluzak 3 dny antigen pozitivní a 3 x PCR proste negativni
,příznaky má na covid neockovany,ale je negativni

marcicek84
30. pro 2021

@nikishkaaaa neni jenom covid,muze to byt jina viroza,antigeny casto objevi i jinou virozu...

luhana
30. pro 2021

@nikishkaaaa
Mela jsem negativni antigenni i PCR test, kdyz byli syn i partner pozitivni. Priznaky jsem mela lehke, jeden den teplota, nevolnost a migrena. Pak tyden ryma a dva tydny bez cichu. Presto vse negativni. Zasla jsem si po skonceni karanteny zmerit protilatky a mela jsem je vysoke. Takze covid jsem s nimi prodelala...toz tak no 🤷‍♀️

sahrazad1
30. pro 2021

Dost často první PCR vyjde negativně. A až následný je pozitivni . Měla jsem to tak se synem . Jdi znovu na test …o několik dni déle od testu prvniho

swan42
30. pro 2021

@luhana prosim, je nějaká šance, ze mi zadanku na protilátky napise obvodak, abych si je nemusela platit sama? Asi 600 to stoji, ze? Respektive- napsal ti to doktor nebo si platila? Ja ho mozna mela, antigen negativni, manzel antigen pozitivni+pcr negativni a uz 3 tydny jsme jak chcipaci 🤷

luhana
30. pro 2021

@swan42
Jejda to si nemyslim, ze by to slo udelat pres lekare, ale nevim... Ja si to platila sama a stalo me to 430,-kc. Vysledek byl jeste tentyz den.

vladenkamaminka
30. pro 2021

Ano a šla jsem znovu já i dcera.... Obě příznaky, dcera už neměla ani čich ani chuť, 4 antigeny pozitivní, obě v pátek negativní pcr, v sobotu jsme šly jinak a pozitivní