Prášky Olwexya, máte s nimi zkušenost?

monad
18. črc 2014

ahoj, chci se zeptat, včera mi psychiatr napsat výše uvedené prášky mám dávkování 150mg. a jako DĚS - BĚS. dneska jsem měla první tabletu ráno v 9h a ve 12 už mi nebylo z ní dobře, malátnost, stuhlý nohy, blbě vidim ještě teď. no prostě se cítím jak ty pacienti na psychiatriii, tělo bez duše a k tomu ještě utlumená jako blázen..
Doktor nebyl k sehnání, je mi zle ještě teď, doma bordel, nebyla jsem ani schopná nic udělat..ZÍTRA UŽ SI TU TABLETU NEVEZMU...
Kdysy jsem také brala antidepresiva, ale vůůůůbec jsem nepociťovala jejich nástup, nebo účinek - nic, jen mi prostě pomohly a bylo mi dobře..

máte s tímto také někdo zkušenost?? myslím s těmy (dle mého soudu) vedlejšími účinky.. ????

díky moc za každý koment

werumka
18. črc 2014

@monad Ahoj! A na co to bereš? Tyhle léky můžou způsobovat různé problémy, zvlášť lidem, kteří mají třeba vyšší tepovou frekvenci. Jaké jsi brala před tím?

monad
autor
18. črc 2014

@werumka
no na deprese, blbý nálady a úzkosti... před tím jsem měla argofan 75mg a žádný problém. při nasazení léků, ale už jsem je neměla fakt 5lett. a TADY U TĚCH JE TO DĚSNÝ!!!!!! už ho nechci, ale doktoru se ne dovolat hmm. jsem ještě teď dost mimo.. ☹

werumka
18. črc 2014

@monad Tak to je to samé, akorát o polovinu slabší. Zkus si nejdřív nějaký čas brát poloviční dávku. Evidentně to byla na začátek velká darda.

monad
autor
18. črc 2014

@werumka jo taky si myslím, ale oni se půlit právě nedaj...☹ jsou to tobolky plné sypkého prášku

lv
18. črc 2014

no tyto a podobné začínají účinkovat po 2-3 týdnech - tedy na zvládnutí depresí..tedy obvykle se začíná na 75g, na 150 se jde třeba po týdnu..

partyzanka91
18. črc 2014

Zrovna Olwexyi jsem brala taky (po Setralinu) a účinek to mělo u mě nevalný, částečně jsem měla deprese pořád a zle jsem se necítila. Pak se spravila situace sama a já léky vysadila, až pak se mě motala hlava při chůzi a po nějaké době to odeznělo. Už bych je brát nechtěla žádná antidepresiva nás z úzkosti ani mizerné životní situace nedostanou ☹.
Ty léky jsem brala kvůli tomu že jak jsem ukončila školu (obchoddku s maturitou) tak jsem hledala práci a nidke mě nechtěli a to v Praze a tchán a z části i manžel mi říkali že to nění normální že asi nějak blbě působím na ty zaměstnavatele. To mě přivádělo do depresí a začala jsem an předpis brát ten Setralin. No a dělala jsem brigádně v Lídlu a různých obchodech ale nastálo mě nikde nechtěli protože ač jsem se snažila tak jsem se nestíhala přizpůsobit tomu rychlému tempu. Jsem spíše pečlivěj člověk a hbitá rozhodování mi dělaj problém a zvláš´t když se dělá s penězma musela jsem si dávat pozor (všechno chtěj po vás hradit). A pak sjem se dostala do kuchyně k nádobí a i tam mi v jednu chvíli hrozil vyhazova já už to nervově nevydržela a mysella si že jsem k ničemu, málem jsem se pokusila zabít. Pak jsem začala brát Olwexii stále se cítila mizerně, až za pár měsíců jsem zapadla do kolektivu a našla si v práci kamarády, začala jsem mít nějaký systém v životě a konečně někam patřila no a už jsem se cítila dobře a antidepresiva vysadila. Otěhotněla jsem po víc jak půl roce co jsem je vysadila a bála se aby to nemělo špatný dopad na mimčo i když je to tak dlouho ale vše je naštěstí v pohodě a já jsem teď šťastná máma

kedlubca
18. črc 2014

Ahoj,já teda brala loni Anxilu,sesypala jsem,měla jsem malou o dva měsíce dřív....měla jsem brát celý,ale brala jsem jen půlku.měla jsem hrozný stavy a to jsem to brala před spaním(průjem,zvracení,motala se mi hlava,třásla jsem se ...no fuj) po půl roce jsem si je sama vysadila a pohoda.akorát teď zas budu muset navštívit dr skrz problémy....zkus menší dávku a třeba před spaním 😉
@monad

verci1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz