Pravidelnost menstruace delší dobu po porodu

denousek
25. bře 2008

ahojky jelikoz jsou tady temata jako treba 1.MS po porodu a ja potrebuju vedet jak je to s MS celkovemdovoluji si zakladat tohle tema...

kdyz mel malej 2 mesice tak jsem dostala prvni MS ktera trvala od 24.2 asi 9 dni-normalne miva 5 dni...castecne jsem v te dobe jeste kojila a prikrmovala nutrilonem....

ted cekam na MS a ona nikde uz jsem ji prece mela mit ne??tak se vas chci zeptat jestli je to normalni,ze to treba neni po porodu jeste srovnane ,bojim se jestli treb neselhala antikoncepce...to si nedokazu predstavit....pomoc.....dekuji

ria80
25. bře 2008

Ahoj,a kojíš ještě.Jestli ano,tak to může být nepravgfidelně.Jestli ne,tak když jsi ji měla jen jednou,tak bych taky počítala s tím,že tam ještě nepravvidelnost může být.Ale mělo by se to brzo srovnat.
Nedělal bych si starosti,ale je fakt,že těhotenství se úplně vyloučit nedá.

cazadora
25. bře 2008

denousku já měla první ms měsíc byla jsem s tím u doktora a sdělil mi že to teď může být totálně nepravidelný tak kdyby mi to začalo lízt na nervy tak se to dá řešit antikoncepcí ale tu já zatim nechci tak doufam že další ms snad bude v poho

sylvar
25. bře 2008

já beru náplasti evra a ms mám pravidelnou jako hodinky, troufnu si říct i na hodiny 😵 to jsem nikdy neměla, takže můžu jen doporučit 😉

haluskacz
25. bře 2008

denousku, to je ruzne, nekdo treba dostane ms hned po sestinedeli a pak pul roku nic. Ja to mela po poslednim diteti tak, ze jsem zacala menstruovat po pul roce a od ty doby jsem mela nekolikrat sedesatidenni cyklus (a brutalni ms - dlouhotrvajici a hodne silne krvaceni) a ted poprve po 30 dnech a velmi slabou ms, tak aby se v tom jeden vyznal...

katka76
25. bře 2008

ahoj, ja som prvu dostala po 5 mesiacoch od porodu, hoci som plne kojila. bola vsak ovela silnejsia a dlhsia ako pred tehu, no a odvtedy dostavam "pravidelne" v intervaloch 31 - 38 dni

ria80
25. bře 2008

Já jsem dostala po půl roce od porodu,i při plném kojení,a přesně jak hodinky po 28 dnech.Ale byly to 2 dlouhý,silný a bolestivý MS,ta třetí už byla lepší.

gedren
25. bře 2008

Mne to taky (kojim, neberu antikoncepci) ruzne skace, nejdriv 5 tejdnu a silna, pak 3 tejdny a slabsi...

denousek
autor
25. bře 2008

holky tak to jste me uklidnili tak to se asi teprve musi srovnat.ja antikoncepci beru...ty pro kojici maminky takze se nedela prestavka 7 denni ale berou se porad dokola..uz me bolelo bricho myslela jsem ze uz to prijde ale stale nic....
takze ale to muze byt tim ze to proste po porodu neni jeste srovnany....

denousek
autor
29. bře 2008

holky zase mam depku ja sem to porad jeste nedostala je to po porodu normal kze to dostanu 3 mesice po porodu poprve a pak dalsi MS nikde\,,,...??....cchhhjjoo ☹

georgine
29. bře 2008

deny to neres já to dostala pred 25dny a tedka uz ji mám 3 dny znoiva 😠

sue
29. bře 2008

Denousek, ja som dostala presne 6,5 týždňa po pôrode - 5 dní po tom, ako prestali očistky a odvtedy tiež nič... kojíš?

myschka
29. bře 2008

denoušku buď ráda 😉 😉 Já od porodu stále nic 😀 a nechybí mi to i když už jsem taky plašila a kupovala těhotenský test 😅 😀
Určo se to časem srovná, ono je tělo ještě oblblé hormonama a chvilku mu to trvá 😉 😉 🙂

denousek
autor
29. bře 2008

no uz nekojim.....jen treba po ranu ale to toho moc nevypije jen u toho spis usne....
kdybych to jeste vubec nedostala tak jsem klidejsi...ale kdyz uz jsem to jednou mela tak ted mam strach,beru antikoncepci....prasky...tak myslite ze teda je to normalni jo??ze to dostanu jednou a ted to dostanu az zas buhvi kdy??..

mabe
29. bře 2011

ahojte, vidim ze dlouho na teto diskuzi nikdo nebyl, ale presto bych potrebovala poradit. rodila jsem pred rokem 19.brezna. pred tydnem jsem zacala pri velke mirne krvacet, rikala jsem si, ze by.....? od te doby je to porad stejne. kdyz jsem na zachode a trosku tlacim, tak mirne krvacim, sem tam aji kousek sliznice, ale pak zase nic. nejak me to vrta hlavou a nevim, co si mam o tom myslet. kojim jeste v noci 3x. myslite si, ze se telo dava do poradku nebo je to teda prvni ms takova slaba? trva to uz tyden... diky