Premenstruační syndrom - úzkosti, deprese, strach - kdo je má také?

kamcis
8. únor 2019

Ahoj holky, máte některá premestruační syndrom? Nemyslím tím špatnou náladu, ale opravdu úzkosti, deprese, strach? ... Já začala dochazet k psychologovi kvůli úzkostem, panickým atakam.. když jsem ale začala pozorovat ve kterém obdobi se mi "příznaky" nejčastěji vrací, zjistila jsem, že opravdu tyhle stavy mám nejvíce cca týden až deset dnů před mestruaci... Tyhle stavy se mi rozjely až cca půl roku po porodu (nebo jsem je začala pozorovat)... Pojďme o tom diskutovat, máte některá tohle podobné? ... Nevím, jestli je to přímo premenstruační syndrom, ale začínám si to pomalu myslet... Děkuji za zkušenosti a názory...

eliska123456789
8. únor 2019

@kamcis Ahoj často je to způsobeno rozhazenymi hormony. Pokud to pozorujes pravé před menstruaci je to dost možné ze je to způsobeno pravé hormony.Mi na PMS zabrala čínská medicína🙂

saba77
8. únor 2019

taky doporučuji zkusit čínskou medicínu

kamcis
autor
8. únor 2019

@eliska123456789 ahoj, díky a jaká čínská medicína? Jako od nějakého léčitele? Koupila jsem si Bachovy kapičky a nějaká antidepresiva z lékárny... Ale nepociťuji žádný účinek:-/

eliska123456789
8. únor 2019

@kamcis já chodím přímo k terapeutce ktera má mnoholete zkušenosti🙂

vevero13
9. únor 2019

@eliska123456789 takze mate ciskou medicinu od ni? Diky

eliska123456789
9. únor 2019

@vevero13 Je to neco jako klinika zameřenou pravě na činskou medicinu, spojena i s rehabilitacemi, pani dela i akupunkturu atd. Je velice šikovná, má hodně znalostí, jsem rada ze jsem narazila na opravdu zkušeneho terapeuta. Vím, že spousta lidí se dostane k pofidérnímu léčiteli/ce

kopacka01
16. únor 2019

Ahoj nevím jestli to sem patří ale nikde jinde jsem nic nenašla. Taky mám problémy s psychikou. Problém je v tom že se nedokážu zapojit do kolektivu. Pak mám pocit že jsem přebytečná, že se se mnou nikdo nebaví, je mi z toho do breku a cítím strašnou úzkost a snad i deprese. Na základě toho jsem pak naštvaná třeba na přítele protože on s tím problém nemá. Poradí někdo co dělat nebo jak jste se zapojili vy s podobnými problémy? Napadl mě psycholog ale zatím se tomu chci vyhnout. Pomohl třeba někomu nějaký doplňte stravy?