Přetrvávající bolesti v břiše. Co byste poradily?

martinachura
29. črc 2022

Ahoj holky,asi některé budete naštvané ze to píšu sem mezi věci ohledně těhotenství atd… ale nevím kde se zeptat ,už víc než měsíc mi přetrvávají bolesti břicha ,dělala jsem si včera těhotenský test a byl negativní ,doteď jsem měla i problémy s konecnikem ,měla jsem furt pocit ze potrebuju na velkou ale když jsem šla na záchod tak nic ,potom co jsem se jen zvedla zase začala ta bolest a ten pocit ze potrebuju na velkou ,je to asi týden co to zmizelo ale to břicho pořad bolí už víc jako měsíc ,někdy to bolí tak ze nemůžu ani vstát nebo se jen otočit v leže ,každý večer mám pocit na zvracení a většinou i zvracím-můj kluk říká ze semnou není něco v pořádku a říká ať zajdu do nemocnice ze by se mohlo u něco stát že od toho prý nemocnice jsou aby zjistili jestli nam něco je nebo ne ale moje mamka mi říká ze to nic není že proste jsem jen něco chytla ,ale mě to tak nepřijde ,v poslední době ani nemam potřebu chodit tolik na velkou ,třeba jen 1 za 2-3 dny a chodím hodně na malou ,jsem strašně unavená a občas mám pocit ze mi zhoří hlava nebo ze se vyvrátím,MOŽNÁ JE TO JEN PLANÝ POPLACH A TOHLE NE V DOSPÍVÁNÍ NORMÁLNÍ (je mi 15),ALE JÁ SE RADĚJI ZEPTÁM,nic za to nedám tak snad …každopádně chápu ze nejste doktoři ale i tak se ptám

mimco
29. črc 2022

@martinachura mazej k doktorovi!

martinachura
autor
29. črc 2022

@mimco myslíte ze to bude něco vážného?moje mamka mě tam nechce úplně vzít ,prý chci být jen zajímavá

xnikax1
29. črc 2022

@martinachura Měsíc se trápit, už bych tam dávno byla.

dianemash
30. črc 2022

Zajdi si k doktoru sama

susmevem
30. črc 2022

@martinachura ... dojdi si k dr sama. Pardon, ale měsíc je už dost dlouhá doba, zvracíš, máš bolesti, je ti zle.... V tomhle případě nechápu tvojí mamku, že místo, aby tě tam vzala ti řekne, že chceš být jen zajímavá...😔. Držím palce

paja123kluci
30. črc 2022

@martinachura určitě návštěvu lékaře neodkládej. Držím pěsti pro štěstí ať jsi brzy v pořádku. V 15 letech můžeš doktora navštívit sama i bez maminky , svěřit se mu co tě trápí a on by měl jednat a stanovit případný další postup a vyšetření...opatruj se