Používáme cookies. Více informací zde. OK

Problémy po vysazení HA - akné. Jak se ho zbavit?

AntikoncepceVysazení antikoncepceAknéMigréna
nikjean
5. lis 2019

Ahoj ženy,

po 7 letech jsem vysadila antikoncepci. Už dlouhou dobu jsem pozorovala, že mi nedělá dobře.
K mému překvapení problémy, které jsem díky antikoncepci měla např. neustále migrény, nechuť k sexu, změny nálad - vymizely.
Bohužel jeden problém naopak přibyl, a to akné. Myslela jsem si, že se mi tento problém vyhnul, protože už je to nějaký čas od vysazení, ale akné přišlo později a v plné síle.
Nevěnovala jsem tomu pozornost, měla jsem za to, že akné postupně vymizí. Ale už je to pár měsíců a je to hrůza, mám pleť jako v pubertě..

Máte nějaké osvědčené rady, jak se akné zbavit? Nebo budu muset opravdu vyčkat, než akné odejde samo?

td96
5. lis 2019

Já nakonec musela na kožní, nic na to nezabíralo. Nechali mi v lékarně namíchat takovou vodičku společně s mastičkou. Mastička nic moc, ale vodička zabrala a cca po měsíci jsem se ho zbavila úplně. Měla jsem úplně osypaná ramena, záda, obličej. Šílený. Teď v těhotenství ho mám taky a jen se modlím, aby to po porodu samo vymizelo😒 😀

eelliikk
5. lis 2019

@nikjean já jsem po vysazeni asi 5 let a stále se mě to drží , vyzkoušela jsem fakt všechno... od kožní až po akupunkturu ... myslela jsem si, ze v těhotenství se to zlepší , ale bohužel nic. Obličej samy bolak,Pigmentove skvrny, jizvy.... bez make-upu nikam nevylezu. Už teď se psychicky připravuju až budu rodit a všichni mě uvidí s mým silenym obličejem , návštěvy , sestřičky 😢

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru