Co na nespavost v těhotenství?

tverunkat
2. led 2016

Může mi prosím někdo poradit co na nespavost ?nejake bylinky treba..vzbudím se ve tři ráno a nespím☹bojím se co bude do budoucna..děkuji za Vaše rady. 😉

barulina
2. led 2016

Medunka,

evaamy
2. led 2016

Nemáš nějaké starosti nebo problémy? Mohlo by to být z toho, takže začít řešit problémy a když bude po problémech bude i lepší spaní. Já vím, lehko se řekne, hůř udělá. Nebo zkus meditaci, medunkovy čaj, nějaké relaxační techniky, méně TV...

majovasnazilka
3. led 2016

V prvním trimestru je to celkem běžné, taky jsem nemohla spát, zaručeně mě uspala jedině televize, ať už dávali cokoli 😀 Teď jsem v 15. týdnu a spala bych pořád, neboj, zlepší se to. 🙂

anansie40
3. led 2016

já to mám podobně, jsem 6tt, buď se probudím uprostřed noci nebo k ránu a pak nemůžu znova zabrat nebo usínám až tak kolem 2 - 3 ráno, můžou za to hormony a u mě určitě nějaké ty obavy, aby bylo vše ok. Piju meduňku, ta je dobrá na zklidnění, ale extra efekt to nemá. Zvláštní je, že i přes tuto nespavost nejsem výrazně víc unavená, normálně bych byla nepoužitelná.

tverunkat
autor
3. led 2016

@anansie40 ja jsem nepouzitelna uz po obede☹

anansie40
3. led 2016

@tverunkat mně připadá, že jsem těma hormonama spíš jakoby nabuzená a do toho ta nervozita, ale u mně platí, že když mám pár takových pár nocí neprospaných, tak přijde většinou jednou za čas noc, kdy konečně normálně spím. Dobré je, když to můžeš přes den dohnat, pokud jsi hodně unavená...

tverunkat
autor
4. led 2016

Mam to podobne..prijde jedna noc a pak spim a nemuzu se ani vzbudit asi z toho deficitu pred tim😉

pety91
4. led 2016

Mě pomáhalo hodně si vyvětrat, a večer se unavit procházkou atd.

tverunkat
autor
4. led 2016

@pety91 to verim ale u nas na ostravsku je to ted humus vzduch..ale mame cisticku vzduchu..

anansie40
4. led 2016

@tverunkat to jo, jakmile otevřu okno jen na minutu, abych vyvětrala, tak mám pocit, že jsem v kotelně, což mi zrovna klidný spánek nenavodí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru