Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proč se klepu?

karolinasvetla111
28. srp 2018

Ahoj, poslední dobou se mi hodně často stává , že se začnu vnitřně klepat, pak stačí že si dám něco s cukrem a je to za chvíli lepší. dřív se mi stávalo, že jsem nestíhala jíst, tak jsem se začala klepat , ale teď se mi to stává i když jsem najedená. k dr.bych šla, ale můj dr.umřel a nikdo jiný nenabírá,čeká se ,má přijít dr.jiný co přebere paciety po tom co umřel. měl prosím někdo zkušenost s takovýmto klepáním? Děkuji

eliska123456789
28. srp 2018

@karolinasvetla111 nízký cukr?

plabla
28. srp 2018

málo odpočinku, málo cukru - mít v pohotovosti vždy alespoň musli tyčinku. Pijete dost ?

karolinasvetla111
autor
28. srp 2018

@plabla vypiju cca 1,5l za den. víc do sebe nedostanu, někdy se stane, že piju i míň, nemám žízeň.

luj89
28. srp 2018

odpovedela jste si sama... K Dr. bych s timto nechodila

kristyn.g
28. srp 2018

mě se to zdá jako problém s cukrem, a málo pijete, chce to víc pít

eloise02
28. srp 2018

@luj89 To jako vážně? Myslíš si, že za to může to že málo pije a k doktorovi tudíž chodit netřeba? No to je výborná diagnóza. Gratuluji. To, že toto způsobuje právě ta hypoglykemie, to je jako jedno, jo?
Já taky nevypiju více než zadavatelka a neklepu se. Diabetik ovšem naopak jsem, takže o tom něco trošku vím.

alcar
28. srp 2018

Muze to byt cokoliv. Nedostatek cukru, horciku, iontova nerovnovaha, neurologicky problem. Prekonej se a vypij denne 2l a jez pravidelne co 3 hodiny beznou stravu (ne nizkosacharidovou). A kup si v lekarne magnesko. Pokud se to rekneme dom14 dnu nezlepsi, tak vyhledej lekare.

azanka
28. srp 2018

Já se klepala při problémech se štítnou žlázou.

katkatomaskova
28. srp 2018

Nízký cukr. Mívám to po sportu, velkém fyzickém zatížení, při delším hladovění (nemožnost se najíst, když je hlad). Chtělo by to zajít k dr., a nechat si zkontrolovat cukr. Diabetes je celkem plíživý nepřítel

karolinasvetla111
autor
28. srp 2018

Děkuji za odpovědi,zkusím jestli by mě aspoň nezměnili i když neberou.

rybkaryb
28. srp 2018

Taky se mi stávalo dřív hodně, pravda ze co lecim stitnou žlázu tak už moc ne ale i tak mám nějakou nedávnou zkušenost. Myslím ze by to mohlo souviset s jídlem, co jsi snedla naposledy. Myslím tím glykemicky index toho jídla, když má vysoký, a pak se spotřebuje cukr, tělo má velký propad z vysokých čísel až do “minusovych” hodnot. Nevím jestli to vysvětluji srozumitelné je to už dávno co jsem se tím zabývala. zkusila bych přehodnotit jídelníček nakombinovat jinak jídla, zjistit co má jaký glykemicky index a když to i tak bude trvat problém bude jinde.

sheala
30. srp 2018

Mohla by to být štítná žláza, když jsem měla příliš vysoký dávky, taky jsem se klepala (plus pocení, nervozita, nespavost, ...). Jak píšou holky, takhe se může projevovat i změny cukru v krvi. Zkus se vecpat k doktorovi co nejdřív aspoň na krevní obraz.

karolinasvetla111
autor
30. srp 2018

Tak cukr mi změřila kamarádka, mám 5,3. Tak problem bude asi jinde ....

eloise02
30. srp 2018

@karolinasvetla111 A změřila ti ho v době kdy se klepeš? Hodnota cukru se během dne neustále mění.

uzivatelkapetra
30. srp 2018

@karolinasvetla111 bylo to ráno na lačno?
Taky se mi to občas stávalo, buď jsem u sebe měla hroznový cukr anebo jsem do sebe nacpala nějakou tu rychlou energii ve formě tyčinky a to jsem ani neměla hlad.
Pomůže pravidelné jídlo a ne se nacpat párkrát za den pořádně. S cukrem jinak potíže vůbec nemám, teď v těhotenství taky ne, testy byly ok.

linusha
30. srp 2018

@karolinasvetla111 zdravím, měla jsem a občas ještě mám úplně stejný problém a taky jsem nevypila více. K doktorovi jsem došla ve chvíli až se mi mi to stalo na ulici a šlo to až do mdlob. Naměřila mi cukr těsně nad spodní hranicí hodnot glykémie navíc mám i nižší tlak takže mě prohnala všemi možnými vyšetřeními a výsledek je takový že jsem na hranici hypoglykemika musím jíst pravidelně, pravidelně chodit na na odběry krve kde se to hlídá, fyzická aktivita s rozvahou a vždy mít u sebe něco co rychle dodá cukr a omezila jsem některá jídla.

dc2015
30. srp 2018

Hele, bude to asi nízký cukr, nemáte stresové období? Já jsem to měla v době, kdy jsem si dělala řidičák (v těhu...), hned, jak jsem dodělala papíry, to přešlo...

alcar
30. srp 2018

Muze to byt opravdu i stitna zlaza. Pri hyperfunkci tres rukou byva. Take to muze byt chudokrevnost ci nizke zelezo. Chce to kompletni laboratorni vysetreni.

romesak
30. srp 2018

Já takto minuly tyden skolabovala.začala jsem se klepat,buseni srdce.vše podle lékařky je stres a málo odpocinku

karolinasvetla111
autor
30. srp 2018

Stres tak trošičku mám, ale nic hrozného, ale klepala jsem se už dříve a to stres nebyl. Měřila mě v 10, předtím jsem měla jablko... zkusím ať mě změří když se zrovna budu klepat. Jen snad to vychytam,chodí do práce a já doma na mateřské

dejndencz
28. říj 2018

nemusí to být ani jedno stoho můzes to být po silném elektrošoku,nebomůžeš mít neco s mozkem.být tebou co nejrychlejy jedu do nemocnice může to být varování na záchvat
ber nohy na ramena a běž do nemocnice.