Reflux jícnu a bolest na hrudi. Může to souviset?

alex321
18. kvě 2022

Ahoj potřebovala bych poradit v pondělí jsem byla na orl s tím že mě bolí dole v krku na prave straně paní doktorka zjistila ze to je reflux a mam to tam poleptane no ale mam takoví problém ze mě bolí i na hrudi taky na prave straně a já nevím jestli to s tím souvisí nebo ne :( mam třeba strach ze zápalu plic nebo něco takového ale kašel nemam ani teplotu jen ta bolest proste jako paliva nevím jak to popsat :( mel to někdo taky a bylo to spojené s tím refluxem? Prosím poraďte už mě to dost depta :( popr. Poraďte co vám na to pomohlo beru léky emanera a itoprid prosím napište někdo děkuji za každou odpověď :oops:

jancazao
18. kvě 2022

@alex321 a nepálí tě žáha?

lenulka_333
18. kvě 2022

@alex321 ano při refluxu může bolet na hrudi. Dceru to tak bolí.

sparkles9
20. kvě 2022

@alex321 určitě ano, mám reflux a občas pocity bolesti na hrudi, dochází mi kyslík apod. Podle lékaře typické projevy...

jankavranova
20. kvě 2022

Bolest na hrudi je při refluxu celkem běžná. Léky zabírají každému nějaké jiné, chce to vyzkoušet, sama jsem průběžně brala asi troje než jsme přišli na to, který mi zabírají a je to ok. Mrkni na net na opatření, která jsou doporučována lidem při refluxu. (pokud tě teda lékařka nepoučila co a jak)