Revmatoidní artritida zhoršená po porodu. Máte zkušenost?

petranaty
25. kvě 2020

Ahojky, je tady prosím někdo , kdo má tuto hnusnou nemoc a rozjela se mu pořádně až po porodu ? Já trpím od 19 let ale po šestinedělí jsem nemohla vstát ani k dceři abych ji nakojila , byla jsem od hlavy až k patě nateklá . Dr mi předepsala medrol 4mg ráno a prý můžu dál kojit . Pediatr mi kojit zakázal prý mám dávat um. Malé je 6 týdnů a kojit chci , tak jsem léky přestala brát ale samozřejmě je to hrůza .... :( Je tady někdo kdo má podobný problém ? Jinak jsem volala všude možně a s tím kojením se ty názory hrozně liší tak nevím co si vybrat .

lv
25. kvě 2020

Abo, mě se rozjela po 2.porodu, ale odhalena az po litani od čerta k ďáblu, malé bylo 8m, kojit jsem přestala. U tebe, řekla bych, že přínos převažuje nad negativy a leky bych jedla a kojila. At je ti lépe

petranaty
autor
25. kvě 2020

@lv no já už tím trpím asi od 19 let a vždy jsem byla za simulanta :( až teď jak jsem otekla tak to revmatolozce asi došlo ... V krvi jsem měla vždy vše ok ,jen trochu zvýšené crp :/ mě spíš zajímalo co se mi může stát když léky brát nebudu :/ je to tedy hrozná bolest zimnice ale přes den to celkem rozhybu a bolest se dá vydržet ... Já bych chtěla kojit aspoň půl roku :( bojím se že ty léky malé ublíží :/

lv
25. kvě 2020

@petranaty jak píšu, pokud přínos (což u tebe snížení bolestivosti, zánětu) převažuje nad negativy, je opodstatněné ho brát

puhelin
25. kvě 2020

O tom leku se porad treba na mamila.sk

petranaty
autor
25. kvě 2020

@puhelin děkuju mrknu tam