Řídnutí vlasů, suchá pokožka hlavy. Co na to brát?

srdicko123456789
29. lis 2020

Mám s tím problémy už dost dlouho...řídnou mi vlasy .Byla jsem u Dr ten mi řekl,že to je ze stresu..ale,nevím jsem už v klidu a nezlepšilo se to .Ani lupy .Vždy si myju vlasy tak za 3-4 dny .Mám kudrny takže aby se ještě víc nevysusovali .Navíc jsem na curly girl metodě .Sice to mopomlo dost proti suchosti vlasů ,ale proti lupům a suché pokožce hlavy vůbec .Snažím se i více pít vodu .Jim zeleninu ,ovoce normálně vše jim tak nechápu proč mi tak řídnou vlasy a stydím se za to páč nesmím mít rozpuštěný vlasy ,to už mi jdou vidět plešky i na zadní straně hlavy :( ale,jakoby kout mi trochu zarostl .Ale ostatní nic.:( Což taky nechápu .Beru teď mivolis tabletky .Poraďte mi co na to brát ještě ?? Jinak léky od Dr mi moc nezabírali děkuji .Jinak mám kouty a na temeni pleš ..jeden kout pomalu zarůstá ale ,ostatní katastrofa

srdicko123456789
autor
29. lis 2020

Ještě jsem zapomněla dopsat ,že se mi ty vlasy i hrozně lámou,snažím se je už nenosit v culíku , nežehlím,nefenuju ,prostě nijak nezatěžuju atd...takhle už delší dobu. Dokonce jsem je i o dost zkrátila .A co myslíte ? Nepomohlo mi to v ničem jsem už zoufalá

eva118
29. lis 2020

@srdicko123456789 Co štítná žláza, je vše v pořádku? Pokud nevíš, zajdi za dr a ta udělá testy.

srdicko123456789
autor
29. lis 2020

@eva118 Joo v pohodě byla jsem na testech a nemám štítnou žlázu jsem zdravá

eva118
29. lis 2020

A kůže po těle? Nemáš suché fleky?

mamikry
29. lis 2020

@srdicko123456789 Mne na vlasy ( i plet a nehty) pomahal Panthenol od znacky Dr.Muller. Taky mi padaly ze stresu. Jinak na ty lupy by mozna mohl fungovat sampon Ponio s ichtamolem a zinkem. Ja na ne netrpim, ale muz leta trpel seboreou, ze ktere se mu lupy delaly, a tenhle sampon mu jako jediny zabral. Nevim ale, jestli je v souladu s CGM.

srdicko123456789
autor
29. lis 2020

@eva118 nemám jen akurat pokožka na obličeji je taková sušší nic hrozného ,ale v pokožce hlavy mám takoví jakoby červený pupínek který , jsem vymačkala a už dobrý ale,pořád jsem trošku vidět ..je tam už rok nejde se ho zbavit 🤦

srdicko123456789
autor
29. lis 2020

@mamikry určitě něco vyzkouším a nekoukám jestli je cgm jde o me vlasy🙂

mamikry
29. lis 2020

@srdicko123456789 V tom pripade bych to Ponio zkusila, na seboreu je vazne zazrak a zklidnuje pokozku, treba by pomohl. Jenom ma tedy dost nevabnou vuni, ale clovek si zvykne.

leeniik01
29. lis 2020

Me se začali šílené lámat vlasy od doby co jsem najela na metodu CGM. Bylo mi z toho do pláče.Nevim zda to s tim ma něco společně. Každopádně jsem rapidně zastrihla vlasy. A vyměnila produkty za jine a přestala jsem prikapavat hrachovy protein do kondicioneru. Je to teprve 3 týdny co jsem vse změnila, ale zatim pozoruji, ze se uz nelamou.

mamikry
29. lis 2020

@srdicko123456789 Jinak z no poo metody muzete na vlasy zkusit zabal z kavove sedliny nebo kavovy oplach, kofein je na podporu rustu vlasu udajne dobry.

srdicko123456789
autor
29. lis 2020

@leeniik01 aha 🤔no nevim asi to vážně způsobuje cgm to lámání vlasů,🤦a co používáte přesně vy ? Já čistící šampon od cantu ,potom masku od asiam a šampon na lupy Balea ten není cgm a prestala jsem používat leave in ...přišlo mi ,že mi z toho padají hrozně vlasy vážně se to nepoužívánim leave inu zlepšilo ;) ten byl taky od asiam

leeniik01
29. lis 2020

@srdicko123456789 ja mam čisticí sampon od kinky, u toho jsem zůstala i po výměně produktu. A predtim jsem používala Giovanni 50/50 sampon i kondik a maska taky Giovanni, tu masku jsem take nevymenila a nechala . A gel kinky custard. Do toho kondika jsem prikapavala ten protein hrachovy. Aktuálně mam Inahsi sampon a trelux kondicioner Misto Giovanni. Bud mi nesedl ten sampon s kondicionerem a nebo ten hrachovy protein. Každopádně to byl mazec, co se mu stalo z vlasů za 3 měsíce 😒 jo a gel uz radeji nepoužívám, bojím se, ze mi to treba příliš zatěžovala vlasy.

srdicko123456789
autor
30. lis 2020

@leeniik01 gel nepouzivej pokud nemáš vyloženě silné husté vlasy nebo afro ....já to používám jednou za rok tak...ne každýmu cgm sedne ..já to lámání vlasů přikládám k cgm...giovanni u me nic moc 😩 tahle značka byla pro mě nejhorší na vlasy snad ..taky už ho ani nepoužívám měla jsem šampon kondik a katastrofa...akurat ta maska od nich co mají tu někdy občas použiju páč jsem vcera už potřebovala dodat protein jinak vážně nic s proteinem nepoužívám ...to pak ještě víc ty vlasy padají .Už jsem se chtěla na cgm vykašlat ,ale zase Nechci mít suché háro . Co se týče řídnutí vlasů.S tím si nevím rady a v cgm skupině mi neporadil nikdo prý s tím neměli zkušenosti a lámání vlasů prý z cgm bejt nemůže normálně jsem dala dotaz a hned mě tam kamenovali😂skupina curly girl method přirozeně a navždy, hrůza děs běs ty jejich rady přece každé nesednou
....jo a refresh nedělám už vůbec víte co to bylo ?? Kolik vlasů mi z toho vypadalo ?? Hrozný

leeniik01
30. lis 2020

@srdicko123456789 ja jsem refresh nedělala nikdy, to urcite nebude žádná pecka pro vlasy. Jojo vim, ja jsem taky davala několikrát komentář k podobným dotazum, zda někomu ridnou ci se ulamuji vlasy, ze mam ten samy problem a vim, ze si to tam nikdo nechce připustit, ze by to mohlo byt vlivem této metody. Bude to proste tim, ze jsme Vlasum dodaly neco co nepotřebovaly a uz to jede. Ale nenapadlo by me, ze misto lepších vlasů si způsobím toto. Ja tomu taky davam jeste šanci, uvidim jak se to bude vyvíjet nadále.

srdicko123456789
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz