Rýma. Může to být covid?

23. čer 2021

Ahoj vsem prosim pred par dny jsem chytla osklivou rymu ale od vcera od odpoledne necitim kafe,okurky ale treba limonadu jsem citila pak jsem citila za par hodin zase vse.ale dnes rano uz necitim ani muj parfem ale citim mineralku sprichuti malin a kafe opet necitim a citim zase synovo sirup na imunitu s prichuti lesnich plodu.kapu si do nosu otrivin zeleny.myslite ze to muze byt covid?jinak mi jeste trosku boli krk ale to jen malo.dekuji uz jswm objednana natest

leniczka23
23. čer 2021

Může a taky to může být klasická hnusná rýma, která teď díky izolaci a rouskam pěkně řádí protože máme všichni imunitu na hovno..držím palce

andelka
23. čer 2021

Já jsem to tak měla. Napřed rýma, pak bolest v krku, asi po 4 dnech ztráta čichu,ale jen na dva dny. Pak bolest svalů,hlavy, únava. Byl to covid.

pexi
23. čer 2021

Může a nemusí. Měla jsem v zimě "super" rýmu. Necítila jsem jeden den prakticky nic. Na testu (PCR) jsem byla a byl negativní. Rýma se naštěstí dala dohromady i sama, ale první dny byly fakt očistec (byla jsem těhotná a tak jsem na ni skoro nic nemohla brát...)

nikjean
23. čer 2021

To ti tady nikdo nepoví. Může a nemusí to být covid. Zajdi si na PCR test, pak budeš mít jistotu.

dominge
23. čer 2021

Uplne stejně mě začal covid. Nic víc už mi nebylo, jen úplná ztráta cichu a chuti. Držím palce

vladienka
23. čer 2021

Ja stracam cuch a chut takmer pri kazdej vacsej ryme a viroze 🤷🏻‍♀️

autor
23. čer 2021

@dominge chut mam sezrala bych vse co bych nasla😀uz zase citim mydlo vonavku uvidime no v 10jdu na test

autor
23. čer 2021

Tak jsem negativni.tak alespon dobry cich uz pomalu taky mam ale sem tam se jeste najde co necitim