Šelest v uchu, máte zkušenost?

elu
4. čer 2013

máte někdo zkušenosti se šelestem v uchu, mám asi 14 dní šumění v uchu a na orl bylo vše v pořádku, možná je to od krční páteře jsem zoufalá je to hodně nepříjemné, je zde někdo kdo s tim ma zkušenosti ....dekuji

cta
4. čer 2013

@elu ja som mala niečo podobne prepláchli mi ucho a stále som to mala nakoniec ma to začalo strašne boleť. Už som nevedela čo a nakoniec sa zistilo, že som to mala zo zapáleného zubu ktorý mi hnil do kosti ☹

elu
autor
4. čer 2013

A jejda...no je to možné, ze to může byt
@cta od zubu

kajalka
4. čer 2013

Mě šelest trápí už třetím rokem. Po porodu mě dr. pošle na CT hlavy. Bývalá dr. to odmítala řešit. Ale stejně už jsem si na to jakžtakž zvykla. Jediný, co mi pomáhá, když se to zhorší, tak je ACC long a psychická pohoda.
Může to být od krční páteře, či lépe řečeno svalový dysbalance, od zubů, ucpání ucha mazem, po nemoci, kdy nedochází k dostatečný ventilaci eustachovou trubicí, nekompenzovanou oční vadou, poslechem hlasitých zvuků, nádorem, ale i psychický. Důvodů je spousta, léčba nejistá.

marton
5. čer 2013

@elu pokud na ORL příčinu vyloučily,tak bych se přikláněla k zubu.Od sedmiček,uši rádi trpí.Zkus zubaře a rtg.Jinak šumění v uších dělá i anemie.

elu
autor
5. čer 2013

Holky díky za příspěvky....na krvi jsem byla nedávno,ntak anémii bych vyloučila....dneska se už přiklání ke krční páteří...nebo spise od celistniho kloubu...dost mi v něm lupe

bzubzalka
5. čer 2013

moje babička na to trpí už několik let, ale na příčinu zatím nikdo nepřišel☹

elu
autor
5. čer 2013

Toho se nejvíc bojím...když procitam diskuze, tak jen ctu huci mi v uších už 40 let apod.

elu
autor
27. čer 2013

Tak jsem na to přišla, je to od čelisti

elu
autor
27. čer 2013

@kajalka zkus si taky protáhnout čelist, me vůbec nebolela a na neurologii doktorka zjistila, ze mám bloklej čelistní kloub, ted cvicim a zlepšuje se to...dokonce se uvolňují i dutiny

misana
19. únor 2016

A s pulzováním krve v uších máte někdo zkušenost?