Síla menstruace po porodu

rendex1
3. zář 2008

ahojky, prosim o radu... Dlouhe roky jsem brala antikoncepci, kdy jsem menstruaci mela silene slabouckou... skoro zadnou.. Pak jsem vysadila a povedlo se nam otehotnet skoro na poprve. Tedka jsem mesic po porodu a nekojim kvuli tezkymu porodu. Ocistky jsem mela a pak ustupovali... Na konci 6ti nedeli jsem zacala silne krvacet a tak jsem sla k doktorovi.. nevedel co to je a predepsal mi nejaky 10ti denni prasky ktere to zastavili a pak po nich mela prijit MS. Prisla ze zacatku slaba a tedka je to zase silny krvaceni.... Jsem bezradna. MS muze byt silnejsi kdyz to neni pod antikon., ale takto? Nevim jak poznat jestli je to krvaceni nebo silna MS? Meli jste taky silnou MS po porodu?

anjelicek26
18. kvě 2011

Hm ja mam prave prvu menstruaciu po porode a je to uz 5. den, dva dni silnejsie, teraz uz slabsie, taka normalna menstruacia ako obycajne mi to prijde ... skoncili prazdniny 😝

lubuskad
2. srp 2011

ja jsem krvacela prvni 3 tydny, pak jenom vytok a dnes mi konci šestinedeli,ale zacala jsem vcera krvacet. Ale to hrozne silne krvaceni, kazdou pul hodiny si musim menit vlozku ...zitra asi zajdu na pohotovost

aja9
4. srp 2011

Mám dotaz,jsem 9 týdnů po porodu,minulý týden jsem dostala menstruaci. Ale pořád to trvá a je hrozně silná. Nevím zda je tohle normální. Zítra jsem objednaná ke svojí doktorce.

lulupopo
4. srp 2011

ahojte ja som mala menstruaciu po porode az za 7 mesiacov, ale strasne silnu a dlhu, vraj je to normalne, potom som mala este 2 za sebou take silne a dlhe....a trosku to ustupilo, i ked ja mam aj za normalu velmi silny menzes a bolestivy..... no a na konci sestonedelia som tiez zacala krvacat, som si myslela, ze je to menzes no nebol.... vela som sa namahala, treba sa setrit, ak vsak krvacanie trva, treba ist k lekarovi....

aja9
4. srp 2011

@lulupopo moc díky za odpověď,no já byla po šestinedělí na kontrole a doktorka říkala,že to do 14 dní dostanu.Mě spíše to krvácení,že je tak silné zaráží.Raději jsem se k ním objednala.

757
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
angggelina
3. pro 2014

Ahojky holky, to jsem ráda, že jsem Vás tady našla. rodila jsem před 2,5 měs., po šestinedělce jsem dostala ms a úplně v poho, jak jsem zvyklá, ale teď mám druhé, dostala jsem je 1. a včera den a dnešní noc úděs 😲 jsem jak hydrant!!! už nepočítám kolikrát jsem byla ve sprše, padly 4 kalhotky, 2 tepláky a jedno pyžamo. leje to ze mě, že jsem to musela najít na netu, páč mám strach, že normálně vykrvácím, tak jsem ráda,že nejsem sama. Mám si to tedy hlídat a po 2 dnech kdyby to trvalo, tak na gindu, pokud dobře chápu 🙂

emy22
30. srp 2017

@cazadora ja dostala ms 6 mesicu po porodu prvni ms trvala 3 tydny a byla to jatka. Ted druha ms a opet 2 tydny a leje to ze me horem dolem a litaji ze me kusy sliznice a zrazeniny. Ke gyndari pujdu jak tohle martyrium zkonci. Je to otravne. HA nechci. Tak see modlim aby to bylo OK. Mel ste nekdo strasne silne a dlouhe ms a u jak dlouho a upravilo se to?

eithelwing
30. srp 2017

Na konci šestinedělí jsem dostala první slabou menstruaci (i když plně kojím..., škoda, no...). A po dalších dvou měsících už normální, tedy normální. První dva dny byly fakt extrémně silné, hrozné bolesti břicha a do toho prcek. Docela záhul. Navíc jsem si nic nechtěla na bolest vzít kvůli kojení. Pak už to sláblo, celkově trvala šest dní.
Doufám, že se to nebude brzy opakovat.
A při menses mně taky bylo nepříjemné kojení, měla jsem citlivější bradavky.