Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Silná MS. Co na ni pomůže?

MenstruaceMirenaGynekologieAscorutin
lutu11
6. led 2020

Ahoj, nemáte nekdo zkusenost, s velice silnou MS. Už mám tento problém rok. Zkusila jsem ascorutin, na chvíli pomohl, ale Ted nejak nezabira. Muj gyn mi nabizi jenom Mirenu, ktorou nechci. Čo Vám pomohlo?Dekuji

gingerbread
6. led 2020

@lutu11 zkusila bych bylinky...mě pomáhal kontryhel například...ale zkuste googlovat...také cinske bylinky mi pomohly hodně,které mimo jiné obsahovaly drmek.

lolazz
13. led 2020

Pomohlo mi pravidelne užívání pupalkoveho oleje a kontryhel.

katkas75
13. led 2020

@lutu11 Taky jsem mívala silnou. Když už to bylo jednu dobu moc, našla mi doktorka polyp v děloze. To tvůj doktor vyloučil? Jen pro jistotu.

lutu11
autor
14. únor 2020

Ahoj, holky dekuji za odpoveď. Zkusila jsem i jineho doktora. V deloze mám myom o velikosti asi 8mm. Ale je tam 7 let, takže ten problém asi nedela. Jinak Ted jsem se nechala vysetrit tesne pred MS. Výška sliznice 9mm. Je pravda, že tento mesic, to bylo trochu nornalnejsi. Zkusim kontryhel. Nevite, jak ho mám brat? Jenom polovinu cyklu? Dekuji

eva118
14. únor 2020

@lutu11 Tak to může být tím myomem. Taky jsem měla malinký, ms silnější, dr si mě pozval těsně po ms, jestli nezůstává stará sliznice, to se nepotvrdilo. Myom šel ven a mám klid.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru