Silné bolesti jater. Obrátit se na lékaře?

balsiger
12. kvě 2007

ahoj holky...urcite to nekterou z vas taky uz potkalo...mam bolesti na orave strane,priblizne u zeber pod prsama, pry jsou to jatra...doktora jsem jeste nevolala,ale zaciname to v noci budit a fakt to boli...mely jste to taky?nebo mate? obratil se nekdo na lekare?

klararas
12. kvě 2007

ahoj, před pár dny, spíš už týdny jsem to taky měla, byla to taková vystřelující bolest, ale asi za týden mě to přešlo, je to zapříčiněno tím, jak děloha roste a začínají se vnitřnosti jinak posouvat. Za pár dní se to uklidní 🙂

balsiger
autor
12. kvě 2007

no mne to trapi uz aspon 3nedele... ☹

klararas
12. kvě 2007

neboj to přejde, zkus informovat o tom svého gynekologa, ať máš klid na dušičce 🙂
Ale myslím, že se to ustílí samo, NEBOJ

bleskovka
12. kvě 2007

Ahoj Simi, ja mam tiez asi od 25. tyzdna bolesti praveho rebroveho obluka-najrpv ma to miesto strasne svrbelo, potom som zistila, ze sa mi tam tlaci maternica a maly ma kope do rebra (je cely cas hlavou dole) a bolieva to doteraz. Ak si zatlacis na posledne rebro a boli, je to asi toto. Ale ak je to pod rebrom (vnutornosti), mohol by to byt aj zlcnik...pecen neboli. Povedz to svojmu gynekologovi, nech ta pozrie.

lara1znk
12. kvě 2007

mna trapi podobna bolest od stvrtka vecera, akurat som dnes citala v mudrej knihe ze je to dost bezne, ze to je tlak maternice,
no asi pojdem k lekarovi ak to neprejde, radsej nech ma vysetri a uisti ze to nie je nic ine

balsiger
autor
12. kvě 2007

ja mam ve stredu termin, tak mu to nejspis vylicim...protoze mne to v noci budi a nemuzu kvuli te bolesti spat...taky si myslim,ze to snad nebude nic velkeho...

balsiger
autor
12. kvě 2007

no a kdyz uz jsme u tech bolesti 😉 ☹
co vas jeste boli?????

lajla
12. kvě 2007

balsiger ja mam kamen v leve ledvine, a to teda boli fest..asi se mi zacal posouvat, nekdy ani nemuzu chodit, neboli jenom kdyz lezim a nehybu se 😉

bleskovka
12. kvě 2007

obcas zabolia vazy, co drzia maternicu-prudka bolest v slabinach pri vstavani zo sedu, niekedy naraz na mechur (lezi dole hlavou, ze by boxoval? 😀 ) hlavne pri chodzi, a to je nastastie vsetko.

balsiger
autor
12. kvě 2007

lajla, to s tim kamenem ti nezavidim,ale neda se tam neco delat?nebo az po porodu?

bleskovka...tebe uz musi bolet vsechno..ve 38 😝 😝 😝 ...co myslis,kdy bude mimi? mona porodila taky ve 38,ze?

lajla
12. kvě 2007

balsiger, jedine ze by se kolikou vyplavil sam, ale o to fakt nestojim 😝 ma skoro pul cm, to bych asi neprezila 😝 😝 😝 jinak az po porodu, ted se s tim neda delat nic ☹

balsiger
autor
12. kvě 2007

lajla: Tak se drz,chudinko ☹

bleskovka
12. kvě 2007

Simi, na to, ze som v 38 a zajtra v 39.tt, to ide... len brucho poriadne prekaza. Ja ti neviem, kedy to pride, tusaka nemam ziadneho. Ale mas pravdu, mala Mona sa poponahlala, mozno aj preto, ze Mona den pred tym upratovala a chystala pre malu a unavila sa.
Lajla, tak ta bolest musi byt poriadna, drzim palce, nech je ten kamen cim skor prec-male sa musi pohnut a umoznit mu vyjst von...kamoska to tiez mala v 5. mesiaci, aj si polezala na urologii 😕

janinah
12. kvě 2007

balsiger, to vyzerá na problém so žlčníkom,skús žlčníkovú diétu,či to nebude lepšie

andy.a
12. kvě 2007

aj mne to pripadá ako žlčníkový problém-ak máš pritom aj nejaké tráv.,ťažkosti,ako vracanie,hnačkym,príp.aj teplota,alebo žltejšia pokožka,tak je to ono...
Pečeň n ie je tkanivo citlivé na bolesť,takže nezvykne bolieť... 😉

ale môže to byť tiež spôsobené-.ako už tiež kočky písali,zvačšenou maternicoua tlakom na orgány pod rebrami...

balsiger
autor
13. kvě 2007

ahoj holky...janinah&andy.a dekuju za typy...uz mne na to upozornilo vic lidi...dokonce to s tim zlucnikem mame v rodine...takze by to mohlo byt ono ☹

ve stredu jdu k memu lekari, uvidime,co mi povi

klararas
13. kvě 2007

ahoj holky, já teda tentokrát hrozně trpím na kyčle, chytnou mě navečer a připadám si jak 90-ti letá babka 🙂

balsiger
autor
13. kvě 2007

to nas to tresta...ja si pripadam,jak stara nemocna pani...ale ono se to pak nakonec urcite vyplati 🙂 🙂 🙂 🙂

klararas
13. kvě 2007

určitě se nám to vyplatí 🙂 🙂 🙂

balsiger
autor
13. kvě 2007

klararas...ty to uz po dvou detech musis vedet 🙂

yasmina
13. kvě 2007

ahojte kocky, ja mam uz 5 dni neznesitelne bolesti pod pravym rebrom neviete com to je?som este len 6TT

klararas
13. kvě 2007

balsiger: 🙂 🙂 🙂 asi jo, ale kolikrát si připadám jako když čekám první 😉 . Sem tam jsem z toho všeho nějaká vyjukaná 😲

klararas
13. kvě 2007

yasmina: nemáš nějakou změnu na váze? Kolikrát to bývá tím a nebo, že tělu chybí vitamín A či B 🙂

yasmina
13. kvě 2007

klararas nemam ziadnu zmenu na vahe som 6 TT a stalerovnaka vaha 53 Kg.Ale picha ma to katastrofalne zajtra mam kontrolu v centre asist.reprodukcie opytam sa lekarky,ved uz nemozem lezat na pravom boku je to bolestive ☹

klararas
13. kvě 2007

yasmina: to uděláš nejlíp, když to prokonzultuješ s lékařem

yasmina
13. kvě 2007

no ved hej len som chcela vediet ci tu kocky vo fore nemaju podobnu skusenost s takou bolestou

klararas
13. kvě 2007

aha 🙂

balsiger
autor
13. kvě 2007

yasmina, to je nejspis podobny problem,co mam ja,ale u mne bolest prijde kdyz stojim, sedim,lezim,spim...zkratka porad...tak nevim...dnes je to klidnejsi,treba me to jeste prepadne 😖

yasmina
14. kvě 2007

balsiger aj mna to boli stale, najprv som si myslela ze je to z toho ze spim na pravom boku a tlacim na rebra ale asi to nie je v tom to by tak nebolelo...a co si s tym robila?bola si u lekara?

yasmina
14. kvě 2007

balsiger takze musim ist na ultrazvuk na interne oddelenie vyzera to na zlcnik ☹ este to mi teraz chybalo ku stastiu