Skoro mi přestaly růst chloupky, máte zkušenost?

majdalajda
22. kvě 2017

Ahoj holky, mám 4 roky od porodu pěkně rozhozené hormony. Poslední 4 měsíce mi ještě navíc přestaly růst chloupky úplně všude, sice rostou, ale úplně minimálně. Normálně jsem zarostlá jak brežněv, holit jsem se musela snad obden a teď třeba 14 dnů nepotřebuji žiletku. Doktorka tohle nijak neřeší :-/ Známá naznačila, že by mohl být problém ve štítné žláze. Dr. mi brala krev na štítnou, ale prý vše OK, tak nevím, na koho se obrátit. Chtěla jsem se zeptat ,jestli s tím má někdo zkušenosti?

belleelle
22. kvě 2017

@majdalajda to asi nebude nemoc. Vyšetřit muzes hormonální profil. Me se zda, ze po dětech to neni uz tak hrozne.
Neberes nejaké leky? A co růst a kvalita vlasů?

majdalajda
autor
22. kvě 2017

Vlasy mi padají, ale to tak nějak normálně, nijak víc. Spíš to vidím na ty hormony, mám je naprosto rozházený. jen je mi divný, že prostě z ničeho nic přestaly růst. Dle HP jsem už v menopauze (je mi 34) Jo a navíc, se mi sem tam nalívají a bolí prsa - je to pocit, jako kdybych mohla zase kojit :-/

kalutedi
22. kvě 2017

@majdalajda mám to stejně🙂 Dva měsíce po porodu (kojím) a stav vlasů super, třeba 14 dní bych je nemusela mít a nebudu je mít mastné. A chloupky nerostou, což je super🙂 Pozorovala jsem to už od druhé poloviny těhotenství.

majdalajda
autor
22. kvě 2017

@katuledi V těhu a i chvíli po těhu jsem to měla taky tak 🙂 Pak se to vrátilo tak nějak do normálu, ale je to celkem prima 😀

michaela_hermanice
22. kvě 2017

Uprimne jsem podle nadpisu cekala spis diskuzi na tema "jak zpomalit rust ochlupeni" (zkratka, ze to roste moc 😀).
Ja bych byt tebou byla stastna 🙂 Holim kazdy den. Po porodu a kojeni planuju poridit pristroj na IPL epilaci.

kvakuska
23. kvě 2017

@majdalajda a cyklus máš? Bereš antikoncepci?

astyna
23. kvě 2017

a ty si ještě stěžuješ? já patřím mezi lesany 😀

majdalajda
autor
24. kvě 2017

Holky, já bych si nestěžovala, kdyby to nebylo divný....donedávna jsem byla jak brežněv, holit jsem se musela obden...a z ničeho nic najednou mi nerostou chloupky, holit se nemusím klidně i 3 týdny. Antikoncepci neberu. Vysadila jsem ji cca před rokem a půl, nedělala mi dobře. Cykly mám nepravidelný, od 35 do 55 dnů