Spala jsem do 13.30. Je normální spát tak dlouho?

sarinkam
24. čer 2010

Chěla bych vám popsat, můj tydení režim- mam práci třikrát do tydne na 7 hodin, I s dojiždenim to je od 8.30 ( což je super, vklidu vypravím deti do školy, ustelu a proběhnu miniuklidem byt a pak mám ještě necelou hodinu na vyvečení psů) do 17.30. Byla jsem v práci ted po- st. Dnes jsem měla jít k zubaři, ale kluk měl ráno teplotu a plakal, že ho bolí krk. A chtěl spát. Starší se vypravila do skoly napůl sama a ja jsem si lehla k Davidovi , zubare odvolala a kluk spal, když se trochu probudil a viděl mě u sebe zas usul .. No vstavali jsme ted a byl to on, kdo mě vytáhl, at vylezu že má hlad. Takže ted v půl druhé jsem po snidani.Trochu mam pocit, že je to škoda toho dne, kdybych si k te posteli vzala tunu pradla na žehlení, nebyl by tam sam a ja bych něco doma udělala.

Je to normalní? Takhle dlouho spat pres den? V pracovni dny vstavam v 6.45, takže zadna hruza to není. Jim dost syrove zeleniny, ovoce, aktovi pohyb mam taky.. Je ni 39.

kubaka
24. čer 2010

@sarinkam prostě jsi potřebovala dobít beterky, nemusíš pořád jet jak králík Enregizer, i ten se jednou vybije - někdy je potřeba prolenošit plánované i celý den a pořádně si to užít. Jen tak a bez výčitek... . I synek viditelně potřeboval být s tebou a mít tě pro sebe a blízko sebe. Prádlo nebude smutné, že jsi s ním neležela v posteli. 😉

Já osobně na tom nevidím nic divného... proč mají ženské pocit, že když pořád nemakají jako fretky, že je to nějaké divné? Kolik mužů proleží doma po práci večer a určitě si tuto otázku nekladou 😀 😝

crca
24. čer 2010

Souhlasím s Kubakou,co já bych za to dala 😀 Mám 14 měsíční dvojčata a po celou dobu se mi tohle spaní nestalo,v noci nespím celou noc už od těhotěnství(kvůli pupku se to už nedalo) 😀 a co jsou na světě,tak ani nemluvím 😀 ......,
Neřeš prádlo,já ho tu mám už 14 dní v koši a taky se nic neděje,buď ráda,že jsi si odpočinula 😉

kubaka
25. čer 2010

koukněte do tématu Nežehlím ve Volné diskusi - zjistíte, že žehlit se vůbec nemusí a taky přežijete. Já nežehlím co se malý narodil a před tím jen když jsem se hodně nudila 😀 😀 Jsou činnosti, které současná moderní žena může sklidem opustit - žehlení je jedna z nich. Dvakrát týdně jídlo ze skleniček pro mrňata místo "poctivé domácí vařeniny" se snese a instatní kašičky rozhodně bez řečí. 🙂 😉 🙂 vařit dětem do mrazáku, a večeře stačí studená. Myčka je samozřejmost, paní na úklid jednou týdně na tři hodiny (100,-/hodinu, tedy žádná tragédie v rozpočtu) fantastická služba a spousta nervů ušetřená.
Zkrátka musíme si ten život trochu ulehčit, abychom zvládly všechno, nikdo nestrádal, včetně nás a nebyly uštvané a vynervované.

Není na škodu občas vyhlásit "výkendovou dovolenou" - když jsem měla všeho po krk, cítila jsem se fakt vycucaná a vystresovaná, dopoledne jsem uvařila a po obědě zmizela sama někam pryč (jídlo, kino, obchody, výstava, s kamarádkou, do parku si číst...) až do večera. Staral se manžel. Jak mi to pomohloooooo 😎 😎 Pak jsem se na toho ďáblíka v neděli večer i těšila. 🙂

sarinkam
autor
25. čer 2010

Víkendove -dokonce v zime dvakrat tyden jsem mela, jezdim na zavody psich spřeženi a od zimy jsem byla třikrat dalkovem pochodu na 100 km, to jsou vikedny plus ctvrtek. Jo, to o nežehleni jsem četla, ale kosile se musi žehlit stejnak a to pradlo ostatni co tam mam, je dusledek mazelovy pomoci, když mi sudnal pradlo ze snury, když jsem nebyla doma.
Mycku mam, ale pani na uklid bych financne neutahla.

crca
25. čer 2010

No vidíš,já ani ten vkend neměla a nemám a myčku taky ne 😅 a nějaká paní na uklid?Tady v tý riti snad ni nic takového není 😀 ,takže všechno sama a gruntuju když si je vezme tchýně,nebo tatínek ven na 2 hodiny a to jedu jak fretka abych to stihla,ani kafe si nestihnu dát 😀

binki
25. čer 2010

manžel chodí do práce zásadně v košilích, dřív jsem lítala jak pako, teď si občas pozvu paní a ta to hezky vyžehlí. a je klid, už nemám takové depky jako dřív, kdy jsem nevědala, kam dřív skočit.