Špatné vlasy po porodu

podaji
22. zář 2019

Ahoj holky, už cca 15 měsíců ( nekojim od 3.mes) jsem po druhém porodu a vlasy mám děs běs. Pořád dost padají, jsou dost vysušené, hrubé, mám jich málo a nejdou vůbec upravit. Pokožku hlavy mám pořád podrážděnou. Šampony z drogérie jsem už zamítla, vyzkoušela jsem z lékárny (klorane pivoňka), teď několik od alverde přírodních. Dávám i masky na jemné suché vlasy ale po nich mám vlasy jak pocuranou slámu. Už jsem z toho celkem nešťastná. Vypadám jako puberťák a ne máma od dvou dětí. Hezky elegantně. Ke kadeřnici chodím ale výsledek nic moc. Prostě jen ostříhá. Budu muset zajít asi na dermatologii. Ale nevíte náhodou o nějakém šamponu po kterém bych neměla vlasy jak dráty vysušené. Podotýkám že piju hodně. Strava být lepší nemůže a různé vitamíny jako b komplexy, zinek atd už moc nezabírají. U Dr KO vše v pořádku. Jen nižší železo ale prý při moji konstituci těla (hubeňour) je to ok. Děkuji za odpověď 😃

ivannka92
22. zář 2019

Ze sve zkusenosti doporucuju polevat si hlavu odvarem z kopriv, to mi pomohlo pri padani. Mam je taky suche a trepi se a na to mi zas pomaha normalni kvalitni olivovy olej nebo kdyz mam zrovna penize tak makadamiovy 🙂 (necham prez noc pusobit) A mineraly Selzink.

makronka222
22. zář 2019

Pomohl mi sampon+kondicioner Milk shake. Neni drahy, vydrzi dlouho. Po prvnim umyti seborea pryc a zadne padani vlasu. 100% prirodni bez silikonu a vsech moznych blbin

makronka222
22. zář 2019

@makronka222 jinak i zabal z kokosoveho oleje. Dat to tam na hodinu, Ofoliovat hlavu, prikryt rucnikem a zahrat

nevima
22. zář 2019

Ahoj za sebe doporučím vykašlat se na sampony a koupit kolagen typu l. Nejlepší je aktuálně od Oslo skin Lab, je dražší ale účinky po první kuře mega super 🖤 šampon bych pak koupila třeba Sebastian profesional hydratační aby vlasy byly jemné a hladké. Ty proti padani silene vysušuji. A možná v lekarne kůru v olejickach tam ti doporučí. ❤️

katka_nedo
22. zář 2019

@podaji Sebastian-znacka.Ja uz toho vyzkousela a tohle je jediny,co funguje s kondicionerem.

katka_nedo
22. zář 2019

@ivannka92 S tou koprivou jsem si vzpomnela,jak jsem jednou nasla tip s cibuli.😂No vlasy byly pekne,ale ten smrad trval snad par mesicu😂😂😂

zelnahlava
22. zář 2019

Normálně si pořiď sušenou kopřivu (používám listy a kořen) a udělej z toho odvar. Jako bys dělala čaj, jen toho uvař víc. Po normálním umytí vlasů si na hlavu nalij tohle, asi litr.. Nevěřila bych tomu, ale po prvním použití byl vidět rozdíl 🙂

ivannka92
23. zář 2019

@katka_nedo kopřiva (na rozdíl od cibule) nesmrdí 😀

ira82_ra
30. zář 2019

@makronka222 ahoj, můžu se zeptat, který konkrétní šampon a kondicionér od Milk shake máš na mysli? Mají jich více druhů.