Špinění po menses, mám jít znovu na gyndu?

samcuska
20. srp 2013

Ahojky.
Tak jsem tu zase a jdu si pro radu.Je to mesic co jsem byla na gynde a vse bylo ok i vysledky byly ok...Jenze ,sotva mam po menses ,tak par dni na to zacnu špinit...Mám jít znova na gyndu nebo si můžu neco koupit i sama v lekárně? Už jsem o tom dr.říkala...Ale vše je v poradku.Když jsem tam byla ted naposled,prohlížel mi i sliznici a v pohode dobry...Čím je to špiněni zpusobeno?Můžu tomu nejak předejít?Ach jo... ☹ 😒 Porad nejaké problémy.Díky všem za jakoukoliv radu.

tvarohacek
20. srp 2013

ahoj, mám to samé, ještě jsem u lékaře nebyla, přičítám to hormonální nerovnováze po dlouhodobém kojení. možná by to chtělo odběr krve?

werumka
20. srp 2013

@samcuska A nemáš v té době ovulaci?

elis_two
20. srp 2013

Taky jsem to měla. Lékařka se divila, že krvácím, protože sliznice tomu nenapovídala. Podotýkám, že jsem to tak měla po vysazení HA, ale prý to na to nemělo vliv. Dostala jsem hormony, které jsem brala asi 5 dní a mám pokoj. Je to nepříjemné, být Tebou, budu otravná a zajdu tam znovu.

lenka27
20. srp 2013

Zkus pít kontryhelový čaj, každý den šálek. Prý je to super na úpravu. Tak vyzkoušej

brisalek
20. srp 2013

ahoj mám to taky, už jsem to tady psala do několika diskuzí a i jsem jednu založila, ale nikdo mi moc neodpověděl. Mám to už skoro rok. 4-5 dnů MS pak den nic (někdy bez pestávky) a pak 6-7 dnů špinění. Dr. mi řekla, že je to hormonální nerovnováha a doporučila jen antikoncepci aspoň na 3 měsíce. Šla jsem i k jinému dr. protože mě docela bolí v podbřišku skoro celý měsíc a mám silné ovulařní bolesti a ten mi řekl to samé. Někde jsem četla, že je to špatná funkce hormonů luteální fáze....ale já mám podle BT luteální fázi 14 dní...tak nevím. Teď jsme se snažili o druhé mimi a trvalo to 3 měsíce a potratila jsem v 6tt. První dcera se nám podařila na první pokus. Tak nevím, jestli to s tím taky nemůže souviset.

samcuska
autor
20. srp 2013

@tvarohacek : a k cemu odber krve?Ja byla na sterech cca pred mesicem a tam by urcite neco poznali,ne?

@werumka : no ja mam mit ovu dnes nebo zitra,to muze byt i tim?
@elis_two : nooo,ja nevim,abych zas nevypadala jak pitomec,ktery resi jakoukoliv blbost...
@lenka27 : zaukolovala jsem manzela a zitra mi jej koupi.Uz jsem si o nem cetla na netu...
@brisalek : tak to me mrzi...Ale az tak daleko to neznam....Tak zkus vyhledat i nejakeho tretiho gyndare...Treba do tretice vseho dobreho a pomuze ze vsech nejvic a z vysetreni pozn nejvic,nez ti predchozi...Ja spinim az ted ,ale ja neberu antaky uz pekne dlouho,taky porad kojim...cca uz skoro 6ty mesic a pred tiim jsem tez kojila skoro rok a pul,tak nevim.A ten caj jsi zkousela co tu holky psaly?Pomohl ti?My nastesti tehu neresime,otehotnela jsem i po prascich i bez nich kdykoliv...

werumka
20. srp 2013

@samcuska No jasně, to je určitě od toho 😉 Je to způsobené poklesem estrogenu v době ovulace a vzestupem LH. Tím si hlavu vůbec nelámej.

samcuska
autor
20. srp 2013

@werumka :ale nikdy predtim jsem to nemela az ted posledni dobou...Kazdopadne moc dekuji. 😉

werumka
20. srp 2013

@samcuska To vůbec nevadí, to se může časem měnit, ty hladiny hormonů a tak... ale není to nic patologického, běžně se to objevuje. Zkusila bych ještě ovulační testy, jestli to sedí.

samcuska
autor
20. srp 2013

Aha,to jsem vubec nevedela,dekuji Ti moc ...Manzel jde zitra do lekarny tak ho zaukoluji a uvidime... 😉 Moc moc dekuji.

marketbrojo
17. kvě 2015

Ahojky mám dotaz,snažíme se o mimco.tento měsíc jsem byla na gynde a MUDr mi řekl ze ovuluji 21dc ale menzes mám 24 DC.tvrdil ze to nevadí.snažili jsme se,menzes se dostavila stejná jen méně sliznice,tento čtvrtek mi to skončilo a dnes 8dpo jsem začala spinit a lehce me bolí vaječník na straně kde proběhla ovulace.čím myslíte ze to může byt?děkuji moc za rady