Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špiním, i když beru antikoncepci. Z čeho by to mohlo být?

michaels
23. kvě 2015

Ahoj maminky, beru antikoncepci a dneska večer jsem začala špinit a vůbec nevím proč. Nevíte z čeho by to mohlo být? Nevím zda mám jít raději na gyndu. Děkuji za radu

ladyhacek
23. kvě 2015

a jak dlouho bereš? měnila jsi někdy teď?
Já brala několik let a pak jsem to dostávala po 14 dnech, ale z toho to 1x bylo slabé a pak jako klasické MS - doktor mi dal jiné prášky a v pohodě - dokonce mi MS trvala kratší dobu a bylo o něco slabší.

Teď jsem začala brát antikoncepci když kojím a týden na to jsem to dostala ☹ (jsem 2 měsíce od porodu)> ale uvidím ještě přští měsíc - každopádně ten první den jsem spíše špinila a až druhý den jsem mírně krvácela

michaels
autor
23. kvě 2015

Beruji už od porodu 2 roky a tohle se mi ještě nikdy nestalo.

ladyhacek
23. kvě 2015

@michaels tak jedině vyměnit HA - já jsme to právě tak měla. A když tak se na tebe doktor i podívá

beruska1889
23. kvě 2015

@michaels taky se mi to kdysi stalo, změnila jsem prášky a bylo to v pohodě... Možná Ti jen nesedí dávka hormonů... 😉

me79
23. kvě 2015

Ja brala nízko hormonální HA cca 4 roky bez problému, s přesnosti menstruace na hodinu. Pak jsem z ničeho nic taky začala špinit, během roku mi lékař dal další 3 jiné HA s vyššími hormony - beze změny. Přestala jsem ji brát kvůli operaci kýly před 3 roky a už se k ni nevrátila .

Sem začni psát odpověď...

Odešli