Strie na lýtkách, máte zkušenost?

anet66
15. črc 2014

Holky,má některá zkušenosti se striemi na lýtkách? Dost se za to stydím,mazala jsem každý den celé těhu a po porodu ale nic nepomáhá..:( Teď v létě si ani netroufnu vzít kraťasy,už jsem z toho zoufala.

eimmy
15. črc 2014

ahoj, já mám, je to děs, to mateřství se na mě vyřádilo.... 🙂 raději na to nemyslet....

cell
15. črc 2014

Na lýtkách??? Strie??? To budou nejspíš metličky

editah222
16. črc 2014

Taky mám strie na lýtkách, ale neřeším to 🙂 Za nějakou dobu trošká víc vyblednou a nebudou tolik vidět. Na již vytvořené strie nic není aspon o ničem co by opravdu fungovalo nevím :( @cell no jo i na lýtkách můžou být 🙂

pehaka
16. črc 2014

já mám teda strie na stehnech a uplně tě chápu...kůže mi praskla 14 dní po po porodu, kdy jsem rapidně zhubla ☹ doporučuju ti neřešit to zvyknout si..nějakým způsobem to přijmout..taky mi to trvalo...ale za svoje dva krásný kluky byl klidně rupla vejpůl....a jak říká můj muž.............milujeme mě takovou jaká jsem né můj obal... 😀

borginka
16. črc 2014

Já mám taky, na stehnech zvenku i zevnitř i na lýtkách. Kraťasy nenosím, jen sukni po kolena. Na břiše jsem zase neměla vůbec. Sice to rok a půl po porodu trochu vybledlo, ale žádný zázrak...

tulikiss
16. črc 2014

hele ja mam strie na lytkach, na stehnach, na zadku, na brise a par i na prsou... kdyz me videli v porodnici po prvnim porodu tak doktorka prohlasila, ze tohle uz hooodne dlouho nevidela, ze se na me to dite pekne vyradilo..driv jsem nosila jenom kalhoty ,aby neslo nic videt, ale pak jsme trochu zhodila a rekla si kaslu na to ,kdyz muzou nosit sortky mlady holky samej spek, tak proc bych je nemohla nosit i ja. Holt mit deti je trochu obet a tohle je jedna z nich.